Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fáradság és az idő hiánya...

A fáradság és az idő hiánya elég indok arra, hogy 4 hónapja nem szexeltünk a férjemmel?

Figyelt kérdés
A párom egész nap dolgozik a hét majdnem minden napján,este hamarabb elalszik mint a gyerekek.Kettesben szinte sosem vagyunk.Néha szóvá teszem hogy nem törődik velem,és hogy miért nem akar szexelni,erre azt mondja,hogy fáradt és nincs időnk,és hogy a gyerekek is itt vannak.Persze ez igaz is de mégis úgy érzem,hogy férfi lévén igazán vehetné a fáradságot néha,és megvárhatná míg a gyerekek elalszanak,hogy egy kicsit engem is "kényeztessen".Talán én vagyok önző amiért elvárom,hogy ő kezdeményezzen?Annyira szeretném ha sokkal-sokkal többet foglalkozna velem de néha már cikinek érzem hogy szóljak,olyan érzésem van mintha rá akarnám beszélni magam valakire aki nem akar.Amúgy ah van szex akkor nagyon jó... :)
2012. okt. 14. 20:10
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Persze,ötleteim vannak,csak az a baj,hogy cikinek érzem a kezdeményezést.Vagyis inkább úgy vagyok ezzel,hogy miért én?Ha neki nem fontos akkor én miért "másszak" rá?Lehet ,hogy már a harag szól belőlem amiért nem foglalkozik velem?
2012. okt. 14. 21:19
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az aki azt mondta hogy ez nem normális. nos, ha ki akarod ugrasztani a nyulat a bokorból, akkor egyszer találj ki valamit, olyan helyzetet teremtesz, aztán kezdeményezel. És ha akkor is hárít és elutasít, akkor már teljesen biztosra veheted, hogy nincs rendben semmi. Ha viszont bejön a dolog, akkortudhatod hogy minden ok.
2012. okt. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Mivel látszólag te akarod jobban ezért ne érezd cikinek a kezdeményezést. És ahogy az utolsó is írta, a reakciójából sok minden kiderül.
2012. okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

azért te kezdeményezz, mert láthatóan most neked hiányzik jobban az együttlét. Nincs abban semmi szégyellnivaló.

Tényleg lepd meg. DE ha visszautasítana, mondd meg neki, hogy ez az életmód a kapcsolatotok rovására megy, annál meg nem lehet fontosabb a munka (amennyiben amúgy nem éheztek).

2012. okt. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted nálunk is ez van de mi még csak 1 hónapnál tartunk...
2012. okt. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
19%
Meg lehet szokni ezt is. Mi Kb. 3 eve nem csinaljuk. Nekem mondjuk nem is hianyzik.
2012. okt. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem meg valóban neked kéne változtatni.Kérded,h "miért te",ő is kérdezhetné,h "miért ő"...Ebben semmi ciki nincs,ez egy párkapcsolat...Amúgy ha hosszú(pár hónapig)nem volt szex még anno az életemben,én se nagyon kívántam egy idő után..

Egyébként meg hidd el, lehet,h neki is jólesne a kényeztetés,nem csak neked...Nem szavakkal,hanem tettekkel...Beszélni tudok arról én is,h megmászom a Mount Everestet

2012. okt. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
80%
de más,ha valóban meg is teszem...(bocsi,korán ment el)
2012. okt. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelmű hogy más valakibe beledurrant mielőtt haza megy
2012. okt. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:

Szia! En is ugyanebben a helyzetben vagyok. Nalunk 2 honapja nincsen szex, elotte is nagyon ritka volt, o is a faradtsagra hivatkozik, na meg meg az is tetezi a dolgot, hogy a testvere velunk lakik. Volt, hogy kezdemenyeztem, de mindig lepattintott, sot leb.szott a labamrol. Na onnantol el is ment a kedvem az egesztol. Jelenleg merlegelem a lehetosegeket a szetkoltozesre!

Szerintem is probald meg Te ravenni a dologra, a tobbi majd ugy is adja magat! Sok sikert!

2012. okt. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!