Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék babát a...

Nagyon szeretnék babát a párommal, de a szülei avval zsarolnak, h akkor nem mehetünk hozzájuk se, meg ők nem akarnak nagyszülők lenni. Ti bevállalnátok akkor is?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 15:16
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
93%
Párod hogy reagálta le ezt a kijelentést? Ez a fontos, nem az, hogy anyukáék mit gondolnak. A ti életetek, nem az övéké, és a ti boldogságotokról van szó, nem az övékéről. Ne ők mondják már meg, hogy mit ne akarjatok. Én közölném azt is, hogy nem muszáj szeretni a gyereket, sok gyerek felnőtt már pontosan ilyen ok miatt a nagyszülők nélkül. Pont hogy a baba nem tehet semmiről, és ezt így kijelenteni elég erős.
2012. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
A páromat nem érdekli,azt mondja rá,h ugyis örülni fognak neki,de engem ha megbántnak egyszer is én már aztán nem tudok ugy tekinteni,h mi se történt volna.
2012. szept. 13. 15:42
 13/50 anonim ***** válasza:
31%
Igen, vállalnánk. Gondolom, nem 17 évesek vagytok. Az mit jelent, hogy nem mehettek hozzájuk? Náluk laktok?
2012. szept. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
Nem lakunk náluk,látogatoba vagy ilyesmi.
2012. szept. 13. 15:46
 15/50 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek. Engem is hidegen hagyna utólag, hogy mit bánnak meg. Ha a tervünknek és az esetleges terhességnek ennyire nem képesek örülni, sőt fenyegetőznek, én utána nem tudnám őket vigyorogva fogadni a baba születése után. Nem, akkor már menjenek a francba, már azért sem hagynám, hogy megismerjék az unokájukat.
2012. szept. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarlak elkeseríteni, de a kedves szülők elkezdték megmérgezni a kapcsolatotokat a pároddal.
2012. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
88%
SOHA ne foglalkozz azzal, hogy mit mondanak anyósék. Ez a TI életetek és a KÖZÖS döntésetek, amihez senkinek semmi köze nincs!
2012. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
87%

15:42-es vagyok.

Így végképp bevállalnám. Lehet, hogy soha nem fognak a szülei unokát akarni, akkor ti inkább nem vállaltok gyereket? Ez a ti kettőtök döntése, nem a te vagy a párod szüleié.

2012. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyagilag függetlenek vagytok, még ha a szülők segítségével lettetek is azok, akkor udvariasan megmondanám nekik, hogy köszönöm hogy elmondták a véleményüket, meghallgattuk, de mi döntünk.


Ha a gyermekvállalás mellett döntetek, akkor pedig majd párod szüleinek joga eldönteni, hogy akarnak-e látni benneteket, illetve gyermeketeket.

2012. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy bevállalnám, hiszen az ember nem a szüleinek szüli a gyereket, ha ti mindketten szeretnétek, akkor nosza. Az nagyon szomorú, amikor zsarol egy szülő, pléne ilyennel, más örül az unokáknak, de ha ők nem, akkor sem kellene titeket kitiltani. :-(
2012. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!