Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tűrnéd szó...

Mennyi ideig tűrnéd szó nélkül hogy anyósodék rajtatok élősködjenek?

Figyelt kérdés
A párom szülei folyamatosan pénzt kéregetnek tőlünk és amikor már azzal jönnek, hogy nincs mit enniük, akkor elég nehéz nekik nemet mondani. A párom lakásában élnek, a számlákkal folyamatos elmaradásban vannak, de cigarettára mindig van pénz. Munkanélküliek, de nem is igyekeznek munkát találni. A párom már sokszor beszélt velük, veszekedett velük, de minden hatástalannak bizonyult. Mit tudunk tenni ebben a helyzetben? Elegem van, hogy mindig nekem kell minden forintot kuporgatni, míg ők egy kis sírással elérik, hogy pénzt kapjanak.
2012. szept. 4. 06:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ezt írtad te, ugye? Már itt is írtam, semmit a világon ne adjatok. Ha a kaját álljátok, a sajátjukat nyugodtan költhetik cigire, piára. Ne adjatok nekik semmit!

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2012. szept. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

Na az ilyentől falra mászok! Ha van cigire meg piára pénze, legyen kajára is! Egy doboz cigi közel 800 ft, ha ketten cigiznek, gyanítom két dobozzal fogy. Ez kapásból alsó hangon 1500. Ha van ennyi pénze naponta cigire, akkor legyen kajára is.

Kérdésedre válaszolva: nem tűrném egy percig sem, akármennyire is felnevelték a férjemet, ugyanis ha én nem cigizek, akkor nehogy már én fizessem a másét, meg még a piáját is. Persze hogy dolgozni nem fog elmenni egyik sem, mert nincsenek ráutalva. Hála nektek....

Ha nem akarod, hogy végérvényesen rátok telepedjenek, akkor azonnal fejezzétek be ezt a pénzosztogatást. Sőt be se vásárolj nekik. Lakjon jól a piájával, meg a cigijével....

2012. szept. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#9/12 Időpont ma 10:05


Ez az a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2012. szept. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Pötyös Panni ***** válasza:
Semeddig. Nem adnék nekik egy vasat sem.
2012. szept. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

12-el teljes mértékben egyet értek! egy percig se türném!!!!

24L

2012. szept. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!