Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszólnak anyósodék az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszólnak anyósodék az életetekbe?

Figyelt kérdés

A pároméknál lakom lassan 1 éve,a párommal 5 éve vagyunk együtt.

Még nem volt eljegyzés,sem esküvő.Én eljegyzést már szerettem volna,de a párom még nem érzi úgy,hogy szeretné.Viszont nem tudom miért.

Nagyon szeretnék már különmenni.

Mindenbe beleszólnak anyósék,ha takarítani akarok,ne csináljam jól van az.Ha meg nem csinálnám az lenne a baj.

Elengedem a fülem mellett,nem érdekel,mert nem akarok egész nap csak ülni otthon.

A páromnak is mondta az anyja,hogy illő volna már venni egy jelképes kis gyűrűt nekem,de "még nem eljegyzési gyűrűt,mindennek eljön majd az ideje".

Ezen is bepöccentem,még meg akarja mondani,hogy mit mikor tegyünk.

Ha lesz unokája lesz,ha nem akkor nem lesz.Őt ez sem zavarná,mert neki már nem lenne türelme hozzá.

Hozzáteszem unokája még nincs,más él hal érte,imádja az én anyósom meg így van vele,ha lesz lesz,ha nem nem.

Nem tudunk elmenni a párommal sehová,most karácsonyi bevásárlásra sem,vagy nem tudom,hogy lesz,mert anyósék akarnak helyettünk tervezni,hogy mikor menjünk,meg h ne menjünk ne költekezzünk.

Hmmm...engem ez nagyon zavar!

Csendes vagyok,nem vagyok nagyszájú,már rám vannak szállva,mert tudják,hogy úgysem szállok velük szembe.

22/N


2011. dec. 19. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem! Szerencsére anyóson 200 km-re van úgyhogy nincs rá lehetősége. Viszont néha telefonon fárasztó. És az a baj, hogy nem lehet elintézni egy "igen, mama" végtelenített verziójával, mert állandóan ő kérdez...
2011. dec. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

már bocs, de nem tűnnek ezek olyan véresen nagy problémáknak

még csak 22 éves vagy

2011. dec. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha oda koltoztél hozzájuk akkor válald h az anyós beleszól az életedbe. Másik. Jobb lenne ha elvárná h márpedig szulj unokát. Tudod mien gorcsot rakna ez beléd. Foleg ha nem jonne ossze elsore.
2011. dec. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem az a legnagyobb bajom,hogy ő mindenkinél okosabb,senki nem mondhat jót csak ő.

Ráadásul nem vagyunk elég beszédesek egymással,én nem kedvelem őt,sokat hallottam,hogy kibeszélt engem.

2011. dec. 19. 10:57
 5/10 anonim ***** válasza:

öregek, ennyi

ti is kibeszélitek őket nem?

amíg élsz, nem fogják elismerni, hogy okosabb is lehetsz annál, mint amennyire ők gondolják, ez így működik

2011. dec. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igen, de csak a párom anyja azaz a lány anyja, az én anyámat könnyen leépítem, ő nem olyan... itthon nálunk nyugtunk van anyós ügyben... viszont ott náluk, az anyja mindenért csicskáztat, ha nem csinálom hisztizik stb... de szerencsére nem sűrűn látjuk max hetente 1x... de jövőre már annyit se... lakást veszek ki kettőnknek külön
2011. dec. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én is szeretnék nagyon különmenni.

De a páromék családi gazdálkodók,és a párom szereti is csinálni,így csak itt tudnánk a faluban külön házat.De egyenlőre nem nagyon van olyan ház,ami nekünk jó lenne.

De a párom nem nagyon van rajta a külön menetel dolgon,ahogy látom rajta.Én pedig hosszú távon ezt nem fogom bírni.Nem tudok együtt élni anyósommal.Nem szeretem őt.Neki nálam mindenki jobb!

2011. dec. 19. 11:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért nem mégy el dolgozni ? Lefoglalna, nem lennél egész nap otthon... mert ez nem derül ki abból amit leírtál !

Rendszeresítsd a takarítást mindig ugyanazokra a napokra és megszokja az anyósod, ha péntek vagy kedd vagy mit tudom én, akkor te bizony takarítasz !

A másik ! Az már régen rossz, ha a párod "baszogatni " kell, hogy jegyezzen el , vegyen gyűrűt!!! ha magától nem fog , nem fog más unszolására sem, meg annak semmi értelme !

amit leírtál nagyon úgy fest, a te párod jól érzi így magát ebben a helyzetben és esze ágában sincs külön menni , szóval ezt megbeszélhetnéd vele mit is akar.... elég anyámasszonykatonájának tűnik a leírtakból , bár bocsi :)

2011. dec. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

egyszer csak meghal... apósod él? ő is hülye? vagy ő- ha él- elviselhető?


javasolnám én is az elköltözést.

én sem nagyon bírom az enyémeket, bár nem élünk velük, de túl közel vannak, apósom -és lehet anyósom is- alkesz keményen, és még meg vagyunk áldva egy pénzsóvár sza rházi sógornővel és a deviáns, hiperaktív kölykeivel is. ők a minden, mi a semmi, és ha lesz gyerekünk akkor sem nagyon fog ez változni

2011. dec. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Dolgozom,de csak 4 órában.Ez is jobb mint a semmi.

Mondtam a páromnak ha márciusban nem hosszabbítanak meg,akkor én hazaköltöztem,nem fogok meghülyülni itt köztük.Vagy lépünk,és végre külön kis életünk lesz,vagy én léptem le.

2011. dec. 19. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!