Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léterik olyan, h vki újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léterik olyan, h vki újra visszatér az Életetekbe? Illetve volt már olyan, h éreztetek vmit, akk nem történt semmi, de visszatért, újra, feltűnt, újra ott volt Veled!? Illetve, ha Én ezt szeretném elérni mit tegyek?!

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
egyik exem tűnik fel mindenhol az életemben. több barátom, akivel nem ismerjük egymást 10 éve, bemutatta már pl, mint új havert-nem kisvárosban élek. spontán megjelenik olyan helyeken, ahová nem hittem volna, h önként jön...
2011. máj. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha azzal a valakivel akarsz lenni aki valaha érdekelt de elváltak az útjaitok, akkor keresd fel, mozgass meg minden követ vagy legalább próbáld meg, hátha összejön.

ha viszont ismét körülötted ólálkodik akkor ne habozz, cselekedj, ez lehet hogy egy második esély az élettől, használd ki, mert lehet nem lesz több ilyen.

2011. máj. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne! A lelki társaknak sokszor van dolguk egymással újra és újra. Lezáratlan "ügyetek" van spirituális szempontból.

Ha meg te keresed és nem nyitott hagyd, ne nyomulj. Ha nyitott rád, mindent bele!

2011. máj. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Talán, ma ismét felbukkant az életemben...! De még mindíg nem tudom mi céllal, de azt tudom, hogy Én mit szeretnék!
2011. máj. 3. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!