Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan kérnek tőlem pénzt a...

Jogosan kérnek tőlem pénzt a szüleim?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem dolgozni és 60-70ezret keresek feketén.


Szülőkkel lakom még.

Kijelentették hogy a fizetésem közel felét adjam be kajába meg a számlákba.

Ez szerintem marha sok mert én meg kb 20-30-at félre szeretnék tenni minden hónapban hogy tudjak magamnak majd autót venni vagy motort mert a busz elég drága és messze van a megálló.


Anyám munkanélküli, de feketén keres azért valamennyit.

Apám nem keres rosszul, kb 2szer annyit mint én.

Az bosszant még hogy apám iszik és cigizik, erre is elmegy sok pénz és ha azt vesszük akkor az innen kieső pénzt nekem kellene pótolni.

Én nem cigizek és nem is iszok.


Sokan ilyen idősen még tanulnak, őket eltartják a szülők.

Azt mondják hogy ráérek még pénzt félretenni. De hogy érnék már rá?! Most vagyok fiatal.

Ha már most pénzt kell beadnom anyáméknak akkor mi lesz ha barátnőm lesz, feleségem, gyerekeim?? Akkor már késő lesz pénzt félretenni mert rájuk megy el a pénz.


2012. szept. 1. 10:33
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
oszd el a dolgokat. Mondd meg, hogy bevásárláskor adsz pénzt mindig, vagy bevásárolsz. Meg fizesd te a vizet vagy a villanyt vagy valamit és kész.
2012. szept. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!