Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy mondjam el a szüleimnek?

Ezt hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és imádom Lady Gaga stílusát és én is úgy szeretnék öltözködni, mint ő, de nem vagyok meleg és más stílusú női ruhát nem is viselnék, csak az ilyen nem mindennapi és extrém ruhákat! És pénzem is lenne az ilyen ruhákra, parókákra, kiegészítőkre, de nem tudom, hogy mondjam el a szüleimnek, mivel fiú vagyok. És nem is néhány alkalommal szeretném, hanem mindig(beleértve iskola). Szerintem, ha beleegyeznének, az szerintem azért is jó lenne, mert ha most elkezdek ilyen ruhákba járni, akkor lehet, hogy egy idő után megunom, de ha nem engedik meg, akkor majd ha felnőtt leszek, akkor fogok így öltözködni. Egyébként sokszor hallani, hogy Lady Gaga feltűnési viszketegségben szenved. Nem tudom, hogy ilyen betegség létezik-e, de ha igen én biztos abban szenvedek.

2012. aug. 27. 00:35
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
csináld magad lánnyá akkor ha kilépsz az ajtón nem leszel nyomi gyerek xd
2013. ápr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!