Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy mondjam el a szüleimnek?

Ezt hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és imádom Lady Gaga stílusát és én is úgy szeretnék öltözködni, mint ő, de nem vagyok meleg és más stílusú női ruhát nem is viselnék, csak az ilyen nem mindennapi és extrém ruhákat! És pénzem is lenne az ilyen ruhákra, parókákra, kiegészítőkre, de nem tudom, hogy mondjam el a szüleimnek, mivel fiú vagyok. És nem is néhány alkalommal szeretném, hanem mindig(beleértve iskola). Szerintem, ha beleegyeznének, az szerintem azért is jó lenne, mert ha most elkezdek ilyen ruhákba járni, akkor lehet, hogy egy idő után megunom, de ha nem engedik meg, akkor majd ha felnőtt leszek, akkor fogok így öltözködni. Egyébként sokszor hallani, hogy Lady Gaga feltűnési viszketegségben szenved. Nem tudom, hogy ilyen betegség létezik-e, de ha igen én biztos abban szenvedek.

2012. aug. 27. 00:35
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

15. válaszoló


"És később mi mindent akarsz még???"


Hogy érted azt, hogy később mi mindent akarok még??


"Az csöppet sem érdekel, hogy mit kell ezért elviselniük a szüleiknek?"


A szüleim igazán elviselhetik ezt a kis apróságot, mivel az iskolám 50 km-re van az otthonunktól és ott senki nem ismeri őket ezért nem kell szégyellni magukat miattam, ahol meg élek meg lehet oldani a ruhákkal, parókákkal és azzal az 5 kg sminkkel amit magamra pakolnék senki nem ismerne fel!


"Vedd fel otthon, illegesd magad a tükör előtt, mutasd meg a szüleidnek, aztán slussz!"


De én azt akarom, hogy lássanak benne az emberek és, hogy mindenki megnézzen az utcán, az iskolában és én legyek a középpontban,de ha csak otthon hordom, akkor ezt nem érem el!!


"Köss kompromisszumot! Nem tehetsz meg mindent, ami a kis agyadban megfordul, mert mindennek következménye van."


Soha nem tettem még magamtól semmit! Mindig a szüleim utasításait követtem! Eddig! Itt az ideje, hogy nekem senki nem mondhatja meg mit csináljak! A következményekről pedig annyit, hogy tisztában vagyok velük és vállalom is!


"Éjszaka pedig aludni kell, nem számítógépezni! Kialvatlanul persze, hogy hülyeségeken jár az agyad!"


Éjszaka csak azért számítógépezek, mert ilyenkor tudok chatelni a legjobb barátommal(15/L), akit két éve a anya kirángatott Bangkokba. Ő volt az egyetlen aki megértett, de őt is elvették tőlem, szóval minden alkalmat megragadok, hogy minél többet tudjunk beszélni.

2012. aug. 30. 00:15
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
de basszus... áhh én elfogadó vagyok, mivel eleve saját nememet szeretem, de valahogy ez nekem is sok, kedves kérdező.
2012. aug. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Nem is kértem, hogy tetszen!!
2012. aug. 30. 09:47
 24/31 anonim ***** válasza:
De most komolyan, 15 éves vagy, lassan érett férfi. Állítólag heteró. Heteró létedre női ruhákat akarsz hordani, sminkkel, parókákkal. Kicsit sem gondolhatod komolyan :D
2012. aug. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
De ezt teljesen komolyan gondolom! És szerintem ma el is mondom nekik és nem érdekel mit szólnak hozzá. :)
2012. aug. 30. 14:28
 26/31 anonim válasza:

ez a helyes hozzáállás kedves kérdező.én nem zaklatni akarlak de ebben megegyezel lady gagával: FELTŰNÉSI VISZKETEGSÉG

De ez is önkifejezés :)

2012. aug. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
hát ha nem vernek téged agyon akkor majd írd meg milyen rémült fejet vágtak XD
2012. aug. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Épp most olvastam, hogy L Gaga szabadulna már a feltűnő arculatától, de a amenedzserei nem nézik jó szemmel. Pedig szeretne hétköznapi módon megjelenni és hétköznapi életet élni.

Neki mindez csak egy eszköz volt, amivel a popszakmában érvényesülni tudott.

Csak a zenéje miatt valósznűleg nem lett volna ennyire sikeres.


De, mint látod, megunta!


Várd meg a farsangot és öltözz L Gagának...

2012. szept. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:

1.Lehetséges,hogy középpontban akarsz lenni de AZ TUTI ,hogy így nem lesz feleséged

2.Női ruhákat szeretnél hordani,asszem ezt nem gondoltad át

3.még egy lányon is ****ásak amiket hord4Csak azért hordja mert egy ilyen híres énekes máshogy nem él meg!!!!

2013. jan. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
próbálj anyuddal beszélni biszti segit
2013. márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!