Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a szüleimnek,...

Hogy mondjam meg a szüleimnek, hogy nem akarok velük nyaralni menni?

Figyelt kérdés
Tudom, most páran egy elkényeztetett gyereknek néznek, de nem erről van szó. A szüleim állandóan veszekednek, én már tiszta stresszes vagyok, és enni se bírok. Egymással szinte már nem is beszélünk itthon. Rokonokhoz szoktunk menni külföldre, és ott is csak a veszekedés van. Én nem érzem jól magam velük, inkább itthon maradnék egyedül, legalább addig is nyugtom lenne. De ha ezt megmondom nekik, akkor meg megharagszanak, hogy milyen hálátlan vagyok, hogy ők fizetik, meg tesznek azért, hogy jól érezzük magunkat, én meg még el se megyek.. 19L
2012. júl. 20. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég felnőtt vagy szerintem, hogy leközöld a véleményed. Szereted őket, de nyaralni nem szeretnél már velük menni. Pont.
2012. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"Anya, Apa. Nem bírom ezt a sok veszekedést, feszültséget. Jobb lenne, ha nélkülem mennétek el." :)
2012. júl. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19 éves vagy, felnőtt-nem kötelező már velük menned. Mond, hogy találtál egy másik programot, nekik is mennyivel jobb lesz, hogy végre kettesben mehetnek blablabal
2012. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik őszintén, hogy miért nem akarsz velük menni, legalább elgondolkodhatnak rajta...
2012. júl. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 renji7575 ***** válasza:

Öregem.. Mond meg nekik a fankót!!

Ne hagyd hogy irányítsanak.

Ha nem érzed velök jól magad akkor az nem megoldás hogy lapulsz..

Álj ki magadér és mond a szemükbe a tutit.

Ha megharagszanak érte az nem a te hibád lesz

csakmert jól szeretnéd érezni magad..

(ha meg otthon is eleged van belölük akkor skypeolj, játsz, hallgass zenét.. [használj fülest]..)

Nem lehet gond abbol ha szeretnél egy kis nyugalmat;)

2012. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy itthon amikor veszekednek mindig félek tőle, hogy bántani fogják egymást, megütik egymást, stb. ezért inkább hallgatom őket, hogy be tudjak avatkozni, ha elfajulna a helyzet.. pedig már annyiszor megfogadtam, hogy nem fog érdekelni, de egyszerűen nem tudom megtenni, féltem is őket.. na jó ez már nem is a nyaralásos témához tartozik, de nehéz ez a helyzet :(
2012. júl. 20. 17:59
 7/7 anonim válasza:
Ha a családodban ilyen a helyzet, akkor mond meg nekik a szemükbe az igazat, és lehet, hogy majd kicsit megváltoznak, pl mond nekik, hogy ne veszekedjenek. Az én szüleim is elég sokszor veszekednek, "ordibálnak" szó szerint egymással, nem történt semmi, én mindig megmondom a tutit, és akkor vagy csöndben lesznek, vagy elmegyek onnan. :) 17/F
2012. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!