Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy mondjam el a szüleimnek?

Ezt hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és imádom Lady Gaga stílusát és én is úgy szeretnék öltözködni, mint ő, de nem vagyok meleg és más stílusú női ruhát nem is viselnék, csak az ilyen nem mindennapi és extrém ruhákat! És pénzem is lenne az ilyen ruhákra, parókákra, kiegészítőkre, de nem tudom, hogy mondjam el a szüleimnek, mivel fiú vagyok. És nem is néhány alkalommal szeretném, hanem mindig(beleértve iskola). Szerintem, ha beleegyeznének, az szerintem azért is jó lenne, mert ha most elkezdek ilyen ruhákba járni, akkor lehet, hogy egy idő után megunom, de ha nem engedik meg, akkor majd ha felnőtt leszek, akkor fogok így öltözködni. Egyébként sokszor hallani, hogy Lady Gaga feltűnési viszketegségben szenved. Nem tudom, hogy ilyen betegség létezik-e, de ha igen én biztos abban szenvedek.

2012. aug. 27. 00:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Abban szenvedsz, és te lennél a suliba a kis szaros nyomi, mindenki beléd fog csak rúgni, de hajrá, ilyen is kell, sok sikert. :)
2012. aug. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

ügye ez csak kamu?

Ha nem, akkor pedig inkább Cosplay az is elég feltünő, és talán kinövöd

2012. aug. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Ez tényleg nem kamu! És a kérdésre válaszoljatok, mert tényleg nem tudom, hogy adjam be ezt nekik.
2012. aug. 27. 01:00
 4/31 anonim ***** válasza:
90%
Mondd meg a szüleidnek, hogy legközelebb fontolják meg a gumi használatát.
2012. aug. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
próbáld valami más stílussal magadra vonni a figyelmet mert ha kilépsz a házból parókában vagy ne agy isten iskolába tuti hogy te leszel a kis "köcsög"
2012. aug. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
De engem nem izgat, hogy ki mit mond!!! Egyáltalán nem érdekel! És ha arról lenne szó megtudnám védeni magam, vagy ha szükséges felfogadok egy testőrt.
2012. aug. 27. 01:15
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
äääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääää XDXDXDXDXD
2012. aug. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikus Little Monster írás akik aztse tudják ki az a Madonna de leszólják XD Elloptál 50 ezer forintot vettél magadnak női ruhákat mert te nőies vagy, fogadjanak el téged így ahogy vagy XD Hát persze hogy igazából férfi vagy de lakáson fogsz dolgozni, transzvesztitaképpen XD Ilyen pesti prosti leszel XDXDXD


Amúgy viccet félretéve, Lady Gaga ruháit a hentesnél kell megvarratni, ha jól tudom, marhabél tartja össze az alapot :D Ami majd megmarad küldd el mert akarok holnap főzni valamit. :DDD

2012. aug. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
2012. aug. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
48%

"15 éves fiú vagyok és imádom Lady Gaga stílusát és én is úgy szeretnék öltözködni, mint ő, de nem vagyok meleg "


Köszönjük szépen zsidók,szép munkát végeztetek

2012. aug. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!