Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy mondjam el a szüleimnek?

Ezt hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és imádom Lady Gaga stílusát és én is úgy szeretnék öltözködni, mint ő, de nem vagyok meleg és más stílusú női ruhát nem is viselnék, csak az ilyen nem mindennapi és extrém ruhákat! És pénzem is lenne az ilyen ruhákra, parókákra, kiegészítőkre, de nem tudom, hogy mondjam el a szüleimnek, mivel fiú vagyok. És nem is néhány alkalommal szeretném, hanem mindig(beleértve iskola). Szerintem, ha beleegyeznének, az szerintem azért is jó lenne, mert ha most elkezdek ilyen ruhákba járni, akkor lehet, hogy egy idő után megunom, de ha nem engedik meg, akkor majd ha felnőtt leszek, akkor fogok így öltözködni. Egyébként sokszor hallani, hogy Lady Gaga feltűnési viszketegségben szenved. Nem tudom, hogy ilyen betegség létezik-e, de ha igen én biztos abban szenvedek.

2012. aug. 27. 00:35
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Kár hogy már nincs Mónika show, ott kitalaálnák mi legyen a megoldás.

A suliban mondjuk megnéznék egy irodalom órát ahogy József Attilából felelsz bu.zi jelmezben...

2012. aug. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell mondanod a szüleidnek, lassan kezdj el beszerezni olyan cuccokat, fokozatosan, először csak egy kiegészítő, aztán lassan egyre több. Szerintem ki fognak röhögni,de te tudod. Jó esetben azt gondolják majd hogy úgyis kinövöd, de ha eléjük állsz hogy női ruhákat akarsz hordani ne csodálkozz ha kiakadnak. Egyébként elég fura hogy ezt így kitalálod, ha egyik napról a másikra stílust váltasz az már önmagában is fura lesz az embereknek, úgyhogy mindenképp csak fokozatosan.
2012. aug. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
25%
Ne oltogassátok már, 15 éves, hány 15 éves néz ki elmebetegen? Punkok, Emosok, és akik a mostani divatot hordják? Utóbbi nem sokkal férfiasabb Lady Gagánál... Majd kialakul a stílusa lassan.
2012. aug. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Anyaanyaaaa!!! Ilyeneket szeretnék hordani:

[link]

[link]

[link]


Aztán fuss el mert biztos felakasztanám a fiamat ha ilyennel állna elő

2012. aug. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

És később mi mindent akarsz még??? Az csöppet sem érdekel, hogy mit kell ezért elviselniük a szüleiknek?


Vedd fel otthon, illegesd magad a tükör előtt, mutasd meg a szüleidnek, aztán slussz!


Köss kompromisszumot! Nem tehetsz meg mindent, ami a kis agyadban megfordul, mert mindennek következménye van.


Éjszaka pedig aludni kell, nem számítógépezni! Kialvatlanul persze, hogy hülyeségeken jár az agyad!

2012. aug. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Egyébként Lady Gaga sem így járkál az utcán szerintem.
2012. aug. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Viorica: Lady Gaga mindig így öltözködik, még ha csak a saját otthonában van, akkor is!
2012. aug. 29. 07:56
 18/31 anonim ***** válasza:
84%
hát persze... te ezt jobban tudod mindenkinél mert vele laksz... -.-
2012. aug. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
18 válaszoló: azért tudom, mert a littlemonsters.com-on, a facebook-on, és a twitter-en is közzétett az otthonában készült képeket!!
2012. aug. 29. 13:43
 20/31 anonim ***** válasza:

Lady Gaga ebből él. Ha nem csinálná, a kutya sem lenne kíváncsi rá.


Találj ki saját stílust!


És szerintem próbálj utánajárni, hogy mi lehet az exhibicionizmusod mögött!

2012. aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!