Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek?

Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Már 1 éve cigizek de még szerintem nem tudják. Anyám felmondott úgyhogy nem dolgozik és így sokkal kevesebbet vagyok egyedül itthon és ez így nem lesz jó. Mit mondjak? Vagy gyújtsak rá előttük?

15/F


2012. júl. 19. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szokj le (ha lehet 1 év után szokásnak nevezni) és nem lesz mit elmondanod :)
2012. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád felmondott, úgyhogy anyagilag "szűkösebben" lesztek. Ne vegyél cigit, mert az a pénz jó lesz másra...
2012. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
700 Ft/dobozos cigiárak mellett aki dohányzik, az vagy milliomos vagy idióta.
2012. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

15évesen cigizel.gratulálok...szerintem szokj le...

Mert a cigi se nem menő se nem egészséges...

Valószínűleg barátkozni se fogsz jobvan mert cigizel...

Tehát értelme nincs

2012. júl. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass ide, fiú!

Szokj le a cigiről most, amíg talán nem olyan nehéz! Hidd el, hogy neked lesz jobb. Én is akkor kezdtem el bagózni, mikor te, és 8 évig pöfékeltem. Imádtam cigarettázni. Aztán lett egy kis szívritmuszavarom, ami egy idő után a nikotinra aktiválódott (ez ilyen pszichés, stresszes cucc). A lényeg, hogy csak azért tudtam leszokni a bagóról, mert rákényszerültem. Rosszul voltam tőle. De ha ez nincs...? Szerintem még mindig mérgezném magam. Mert amúgy próbáltam azelőtt többször leszokni, de nem tudom neked elég jól megfogalmazni át átadni, hogy milyen ROHADT NEHÉZ leszokni a cigiről. Nekem magamtól nem ment, a betegség kellett hozzá.

Ezért próbállak téged és a korodbelieket is meggyőzni: akkor szokj le, amíg még nem vagy teljesen a rabja! Előbb-utóbb szinte mindenki leszokik a bagóról, mert kiütköznek a gondok az egészségével, vagy nem bírja majd anyagilag (épp most hallottam a rádióban, hogy jövőre egy doboz cigi 800-1000 Ft lesz; 80E-s fizetés mellett/egy szülő fizuja mellett hogy fogsz cigizni? Erre is gondolnod kell).

Szóval én azt kívánom, már megértette volna velem valaki annak idején, mikor annyi idős voltam, mint te, hogy később baromi nehéz lesz, embertpróbálóan nehéz, és azt fogom kívánni: bár sohase szívtam volna el egy szálat se.

Szóval légyszi: próbálj meg leszokni most, amíg még nem ural teljesen a nikotin. Hidd el, a későbbieknek ez CSAK JÓ DÖNTÉS LEHET.

Sok sikert!

26/N, 4 éve tiszta ;)

2012. júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szüleid eddig még nem vették észre? Ezek szerint előttük még nem gyújtottál rá. Szerintem le kellene tenned, főleg most mivel édesanyád jövedelme is kevesebb. Nem olcsó manapság a dohányzás. Szokj le róla, főleg ha csak a haverok miatt szívod. Nem játék az egészséged!!Nem attól vagy valaki, hogy cigizel vagy nem.
2012. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 4/6 07-19 12:45


Annyiban tévedsz, hogy nem fog jobban ismerkedni. De, pontosan azt éri el vele, hogy a hasonszőrű (kérdezőnek megjegyezném:hasonló)béta hímeknél ez plusz pontot jelenthet,így a kedves kérdező -miután bekerült egy ilyen intellektuális csoportosulásba,ahol a rossz szokásokkal és a korai szexualitással egymásra licitálnak a résztvevők- nemsokára tinianyuka is lehet! ÉS mindez egy fiatalkori rossz szokásból.

2012. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kívánom hogy ez legyen életed legnagyobb problémája.....
2012. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!