Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a feleségemne...

Hogy mondjam meg a feleségemnek, hogy pocsékul főz?

Figyelt kérdés

Komolytalannak hangozhat a kérdés, de számomra mégis komoly problémát jelent, mert nem akarom megsérteni szegényt, mert nagyon próbálkozik, de nekem már elég kínos, hogy mosolyognom kell, miközben moslékot eszem. Furamód ő finomnak érzi, amit csinál, szóval már az is megfordult a fejemben, hogy én vagyok finnyás. Egyébként friss házasok vagyunk, csak nemrég költöztünk össze, ezért eddig nem láthattam kedvesem ezen oldalát. Szerencsére.

A helyemben ti mit mondanátok neki?


2012. aug. 22. 08:25
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
56%
Majd ird meg nekünk ,hogy mi történt lett változás...
2012. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
48%
Ha ennyire nem vagy őszinte a kapcsolatotokban, akkor ne várj érdemi változást. Őszintén és finoman mondd el neki, és irányítsd, hogy miben kell fejlődnie a főzésben, vagy még tapintatosabban, hogy Te hogyan szereted az ételt.
2012. aug. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
76%

Nos nem olvastam végig 6 oldat, így nem tudom mit írtál még meg más mit írt, az alap kérdésedre válaszolok. Személy szerint nem is értem miért kell jó pofát vágni ahhoz, ami nem jó. Ha nem jó, akkor nem jó. Meg kell mondani. Másképp elég nehezen fog változtatni, gondolom nem gondolatolvasó.

Mondd el neki mi nem jó, mutass neki receptet, vagy főzzetek együtt. Én pl. nem tudok főzni, de előbb utóbb azt hiszem bele kell majd vágnom, és valószínűleg nem leszek kapásból konyhatündér. És nagyon is díjaznám, ha a párom közölné, hogy édesem ez sz*r lett. És akkor legközelebb nem ugyanazt csinálom meg teljesen feleslegesen. Azt meg még jobban díjaznám, ha beszállna és segítene.

2012. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
58%

Ajándék gyanánt fizetsd be egy főzőtanfolyamra.

Egyébként legyél vele őszinte és mondd meg neki, hogy van hová fejlődnie.

2012. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
35%

12:12

Így sem és úgy sem tudok főzni,ez tény és való lesz míg világ a világ.

Ez van!Tanuljatok meg főzni ha már csámcsogni tudtok.Jöhetnek a lepontozások!

2012. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
Bocsi 12:02
2012. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 Pötyös Panni ***** válasza:
10%

Ne mondj neki semmit! Rengeteg kajázó van a világon...

Gondolom nem szakácsnőt akartál és azért vetted el..

Azt azért nem hiszem hogy moslékot ennél!Vannak férfiak akiknek semmi sem jó..Ilyenkor jön az a mondás hogy akkor edd meg apád f...t karikára vágva egy bokor salátával..:)Hátha az ízleni fog!

2012. aug. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
41%
Tanítsd meg különböző nemzetek konyhájára, írasd be ilyen tanfolyamra.
2012. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
84%
ha nem sikerul a kaja amit foztem a ferjem igy szo ,,ugy szeretlek meg ezt is megeszem mert te fozted nekem,, igy tudom ritka rossz a kaja
2012. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!