Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az álmod? Van valami amit...

Mi az álmod? Van valami amit feltétlenül el szeretnél érni az életedben?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 16:39
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
ja igen, és egy állás amit szeretek csinálni
2012. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Azt szeretném elérni, hogy mire 28 leszek (basszus, már csak 7 év) legyen egy olyan lakásom (vagy barátomnak lakása) amit úgy rendezhetek be ahogy akarok. Anélkül hogy számolgatnám mi jön ki és mi nem. Szeretném ha a gyerekeim angolul is úgy tanulnának meg kiskorukban, ahogy magyarul, hogy később ezzel ne kelljen szenvedniük. Szeretném hogy a leendő férjemnek legyen egzisztenciája. Kevés dolgozás után szeretnék otthonról dolgozgatni, hogy közben gyereket nevelhessek és tényleg kifogásolhatatlan felnőttekké váljanak. És szeretnék jól kinézni. Szeretnék (később is) utazgatni. Egzotikus helyekre eljutni, anélkül hogy közben elszegényednék. Pénzt szeretnék. Vagy legalább a férjemnek legyen. És szeressen engem és szép család legyünk. Mission impossible.

L21

2012. aug. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Van egy álmom!

Az, hogy azzal a férfival, akit szeretek, rendbejöjjön minden, és boldogok legyünk, mint azelőtt.

Ha ő mellettem van, semmi más nem számít!

Erre csak most jöttem rá, hogy felfordult körülöttünk minden.

Semmi nem lehet fontosabb annál, akit igazán szeretsz!

2012. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Egy használható diploma,jó állás,egészség és szép család!

De rajta vagyok a témán,összejön ez! :)

2012. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs.

Szeretnék a szakmámban jól dolgozni, meggazdagodni belőle, szeretnék vidéken maradni, abban a házban, ahol huszadik éve élek, kutyát tartani, és szeretném ha lenne egy olyan kapcsolatom, amiben házasság és gyerek nélkül is elboldogulnánk.

Szeretnék jólétben élni.

Szeretnék elismert lenni a szakmámban később, hogy képes legyek kellően jól foglalkozni az emberekkel.

Szeretnék sok mindent.


Rövidtávú célom (inkább cél, mint álom) a suli befejezése és egy munkahely találása, hogy lassanként a saját lábamra állhassak.

2012. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Tudom hogy ez lehetetlen de egy ikertestvért!!!!!!
2014. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!