Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az álmod? Van valami amit...

Mi az álmod? Van valami amit feltétlenül el szeretnél érni az életedben?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 16:39
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
17:12 vagyok és köszönöm a jókívánságokat! Én is kívánok gyógyulást és nagyon-nagyon sok jót! Remélem mindenki meggyógyul! Kitartás!
2012. aug. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Egy tengerparti településen szeretnék élni,a párommal,boldogan,egészségben,és szeretnék igaz barátokat találni.
2012. aug. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas földeket venni Magyarországon és embereknek munkát adva zöldséget és gyümölcsöt termeszteni rajta :)
2012. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
95%
Álmom,hogy mindannyiunk álma valóra váljon... SOK SIKERT ÉS SZERENCSÉT MINDENKINEK ÁLMAITOK ELÉRÉSÉHEZ!!! "Mi az ami képessé tesz bennünket,hogy elérjünk egy célt,egy álmot?Csak ez a kis szó:akarom.Nincsenek leküzdhetetlen akadályok,csak emberek, akik nem hisznek az akadályok leküzdésében."
2012. aug. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
95%

Az akarat mellett a hit is fontos, hogy elhidd, hogy megtudod csinálni :)

Ne úgy állj hozzá a dolgokhoz, hogy pl Szeretnék 1 saját házat, de úgyse fog sikerülni. Mert akkor nem fog sikerülni.

2012. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Amire nagyon vágytam,az a Társ,ez kipipálva:-) Amire most vágyom,az olyan kapcsolat a családommal,amilyem régen volt. A kettő egyszerre még nem jött össze.. A vágyálmom valószínű pipa nélkül marad:eljutni Ausztráliába,esetleg ott is élni..
2012. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Először is,hogy a családom boldog és egészséges legyen. Aztán,hogy jól tudjak tanulni,és legyen nyelvvizsgám,felvegyenek majd egy jó egyetemre. Utána találjak jó munkát,és alakuljon ki szépen az életem,legyek boldog,tudjak utazni,segíteni a családomnak. Így nagyvonalúan körülbelül ez az álmom.

És én is mindenkinek kívánom,hogy váljon valóra az álma!:)

2012. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
83%

Vállalom a lepontozást: rengeteg és még annál is több tetoválás.

Persze a fészekrakás is kell és eléggé vágyom rá.

22/L

2012. aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy kibirjam meg ezt az 5 evet az egyetemen es megkapjam almaim munkajat Kaliforniaban. Nem annyira lehetetlen, mert az en szakomat itthon csak angolul tanitjak es evente kb. 9 ember vegzi el, az pedig egy nemzetkozi ceg. Mindenesetre egyelore ez meg igen nagy alom. Ha ez teljesul a "korbeutazni a vilagot" mar piskota lesz. :)
2012. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

normális méretű otthon,

még egy gyerek,

nem elválni, hanem boldog házasságban élni életem végéig, barátok szerzése,

gyereke(i)m boldog élete

2012. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!