Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti adnátok pénzt a...

Szülők, ti adnátok pénzt a gyereketeknek fogamzásgátlóra?

Figyelt kérdés

Az én szüleim nem adnak.

Nem kapok zsebpénzt sem, 1 ft-om sincs. Barátom fizeti jelenleg, de elég drága, elég nehezen tudja összehozni.. Így nyáron könnyebb, mert megyek dolgozni, de ebből a pénzből kell vennem pl ruhákat is, mert már 2 éve nem vettem...


A szüleim hajthatatlanok. De miért? Ti sem adnátok a gyereketeknek erre pénzt?


17/L


2012. aug. 1. 13:29
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
25%

"38. És ha latexalergiás?? A többi módszer meg bizony nem annyira biztonságos mint ez a kettő. Akkor inkább csináljanak neked unokát??"


Mikor írtam, akkor még ezt nem láttam. Másrészt tudtommal vannak latexmentes gumik, pont ilyen problémával küzdőknek. Én az ilyen bogyókba akkor sem mennék bele. El nem mennék vele orvoshoz ezzel a célzattal, ki nem váltanám neki, se nem adnék rá pénzt.

Az megint mi, hogy csináljon unokát? Ha annyira húgyagyú, hogy bosszúból nem védekezik és azért is szexel, akkor miről beszélünk? Ha ilyen agyalágyult ne szexeljen! Ha mégis megtenné, akkor meg menjen ahova akar. Engem ilyennel nem zsarolna a gyerekem.

2012. aug. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
69%
41. Nem arról van szó h zsarolna v hugyagyú. Csak szeretnének szexelni, nincs pénzük, nem segítesz rajtuk, hát csinálják megszakítással. Ennyi. Nem dacból v bosszúból hanem csak mert kívánják egymást. És el sem hiszed h mennyi (nem csak tini) hiszi azt h a megszakítás húúú de biztonságos. Hányszor írták már itt felnőtt emberek h már x éve használják és még nem lett baba uh nyugodtan lehet így.
2012. aug. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
49%

"41. Nem arról van szó h zsarolna v hugyagyú. Csak szeretnének szexelni, nincs pénzük, nem segítesz rajtuk, hát csinálják megszakítással. Ennyi. Nem dacból v bosszúból hanem csak mert kívánják egymást. És el sem hiszed h mennyi (nem csak tini) hiszi azt h a megszakítás húúú de biztonságos. Hányszor írták már itt felnőtt emberek h már x éve használják és még nem lett baba uh nyugodtan lehet így."


Mi ez, ha nem tinidac, hogy akkor is szexel, csak nem védekezik? Ha meg elhiszi, hogy a megszakításos védekezés ér bármit is, akkor mi, ha nem agyalágyult? Ha ennyire ostoba, ne szexeljen!

2012. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
57%

Jézusom. Neked még nem volt olyan h nagyon kivántál valakit. És hidd el h ha nincs más lehetősége akkor inkább kipróbálja h hátha nem lesz baj. Ez nem tinidac. Én már rég nem vagyok tini és mégis tudom olyan rohadt módon kívánni a párom h majd belehalok. Az más kérdés h én nem kisérleteznék, de az sem hugyagyúság ha elhiszi h jó mődszer. Csak naivitás. És am 50% h nem lesz terhes.

Belőled is nagyon jó anya lesz am h már a nem létező gyerekeset is lehugyagyúzod a természetes vágyai miatt

2012. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezd meg,hogy de mégis miből szedjed össze a pénzt?!Amiből dolgozol mást is kell vegyél.Meg azt is megkérdezheted,hogy ennyire szeretnének már nagyszülők lenni?!Egyébként elemi,hogy adnék.
2012. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
49%

"Jézusom. Neked még nem volt olyan h nagyon kivántál valakit. És hidd el h ha nincs más lehetősége akkor inkább kipróbálja h hátha nem lesz baj. Ez nem tinidac. Én már rég nem vagyok tini és mégis tudom olyan rohadt módon kívánni a párom h majd belehalok. Az más kérdés h én nem kisérleteznék, de az sem hugyagyúság ha elhiszi h jó mődszer. Csak naivitás. És am 50% h nem lesz terhes.

Belőled is nagyon jó anya lesz am h már a nem létező gyerekeset is lehugyagyúzod a természetes vágyai miatt"


Voltunk úgy a párommal nem is egyszer, hogy nem volt itthon gumi. Mégis türtőztettük magunkat vagy megoldottuk másként. Aki erre nem képes, kortól, nemtől függetlenül, az egy felelőtlen ember. Én a gyerekemet nem ilyenek akarom nevelni. És remélem, nem lányból lesz, a saját érdekében is. :D

2012. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
59%
Na ebben az egyben egyetértünk XD Én sem szeretnék lányt XD
2012. aug. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
33%
Hát bocsi, de én tuti nem adnék neki, ha lenne lányom. Ha arra van esze, és meg tudja oldani, akkor miért én fizessem, hogy ő nyugodtan szexelhessen? Részt veszek akármivel is abban, hogy csinálják? Nem. Fizessék közösen. Nekem sem adott senki se rá pénzt...
2012. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy ne szexeljen ha nincs pénze és nincs hozzá háttere? Lehet hogy neked csak 8 általánosod volt ezért 17 évesen már saját kereseted volt, de ha körülnézel, a 22 évesek jórésze is még tanul. Vagy mondjam azt a barátomnak ha hülyék a szüleim hogy "bocsi, majd 26 évesen ha ledoktoráltam és kapok jó munkát, majd szexelünk"


Kell olyan jó anya-lánya kapcsolat, és sajnállak hogy neked nincs ilyen az anyukáddal, hogy nyugodtan meg lehessen beszélni az ilyet. (33%osra lepontozottnak szól)

2012. aug. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Ma 17:10nek szólt. Én örülök hogy szüleim nemcsak hogy fizetik, de kifejezetten boldogok voltak hogy ilyen felelősségteljes vagyok.
2012. aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!