Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti adnátok pénzt a...

Szülők, ti adnátok pénzt a gyereketeknek fogamzásgátlóra?

Figyelt kérdés

Az én szüleim nem adnak.

Nem kapok zsebpénzt sem, 1 ft-om sincs. Barátom fizeti jelenleg, de elég drága, elég nehezen tudja összehozni.. Így nyáron könnyebb, mert megyek dolgozni, de ebből a pénzből kell vennem pl ruhákat is, mert már 2 éve nem vettem...


A szüleim hajthatatlanok. De miért? Ti sem adnátok a gyereketeknek erre pénzt?


17/L


2012. aug. 1. 13:29
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim válasza:
88%

Olcsóbb az óvszer? :O

Ezt azért nehezen hiszem el, még ha mondjuk nem durexet vagy vmi drágát használsz akkor is kb. 1500 Ft egy 10 darabos pakk. Ebből úgy sejtem egy hónap alatt elfogyhat 3 doboz, ha magamból indulok ki, az már 4500, a tabi meg nincs 4500 Ft egy hónapra (persze nem mind1 milyen, de nem kell itt sem a legdrágábbat venni)

Ja és én adnék a gyerekemnek pénzt, hogy a kérdésre is válaszoljak ^^

2012. aug. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:

Zsebpénzt sosem kaptam. Ha felhoztam a témát, akkor azzal a feltétellel adtak volna, hogy suliba is abból kell megvennem a kaját, stb-t, meg a tisztálkodószereket is. Így inkább nem fogadtam el.


Kb 2 évvel ezelőttig mindent megvettek, amit kértem, de sosem éltem vissza ezzel. Fél évente kértem 1-2 pólót, nadrágot, ilyesmiket, amikor már a régit elhasználtam.


Ráadásul hüvelygyűrűt használok, 3 hónapra 9.500-10.000 ft. A tablettáktól hasmenésem volt, így nem is védett...

2012. aug. 1. 13:42
 13/56 anonim ***** válasza:
83%
Válts olcsóbb gyógyszerre. Hallottam, h van 2900-ért 3 havi. Csak ki tudsz csikarni egy hónapban 1 ezrest vagy azt sem?
2012. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
93%

Sosem értettem azokat a szülőket akik erre sajnálják a pénzt... Nagyon komolyan leülnék velük beszélni, csak úgy hogy mégis... mi az oka hogy nem ad??? Ez komolyan érthetetlen számomra.

Én adnék amúgy.

Szerintem állj a szüleid elé és komolyan kérdezz rá hogy miért nem adnak rá pénzt? Esetleg már ennyire vágynak arra hogy nagyszülők legyenek? Kíváncsi vagyok mi lenne erre a válaszuk.

2012. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:

Hát az a 2900-as 3 havi szerintem olyan is.. Magas hormontartalmúakra van tb támogatás, azért olcsóbbak..

De nem tablettát szedek.

2012. aug. 1. 13:43
 16/56 A kérdező kommentje:
Próbáltam már anyával beszélni, ő nem tudott rá normális magyarázatot adni. Apa meg annyira hirtelen haragú, hogy még egyszer mondani sem merem neki.
2012. aug. 1. 13:44
 17/56 anonim ***** válasza:
20%
Akkor gumi. Gumizzatok. Vagy pettingeljetek. Van mikor nincs pénzünk nekünk sem popóba is szoktuk, mondjuk én szeretem is.
2012. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:
De gumit sem használhatunk.
2012. aug. 1. 13:45
 19/56 anonim ***** válasza:
10%
De miért gyűrűt használsz, Terhes akarsz lenni???? Az egyáltalán nem véd, olyan mint 1 lyukas gumi!!!
2012. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
90%

akkor marad a petting vagy a suli melletti diákmunka.


Én adnék neked pénzt rá. Az unokahúgomnak is én vettem élete első doboz óvszerét, mikor eljött az idő, mert az anyja... :S, néha előfordult ,hogy kért erre pénzt és mivel az anyja olyan ,hogy elszedi ha kap, ezért mindig gumit vettem nekik.


22/L

2012. aug. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!