Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti adnátok pénzt a...

Szülők, ti adnátok pénzt a gyereketeknek fogamzásgátlóra?

Figyelt kérdés

Az én szüleim nem adnak.

Nem kapok zsebpénzt sem, 1 ft-om sincs. Barátom fizeti jelenleg, de elég drága, elég nehezen tudja összehozni.. Így nyáron könnyebb, mert megyek dolgozni, de ebből a pénzből kell vennem pl ruhákat is, mert már 2 éve nem vettem...


A szüleim hajthatatlanok. De miért? Ti sem adnátok a gyereketeknek erre pénzt?


17/L


2012. aug. 1. 13:29
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:

Na, még mielőtt jönnének a kérdések, hogy miért nem használhatunk gumit, leírom, hogy milyen reakcióm volt tőle: a hüvelyem égett, kirepedezett és vérzett. Nagyon rossz a bőröm, ekcémás, és rengeteg illatanyagra allergiás vagyok.


Az utolsót pedig nem értem.

2012. aug. 1. 13:49
 22/56 A kérdező kommentje:

Bocsi, utolsó előttit.


Suliidőben örülök, ha élek, nemhogy dolgozzak :P

2012. aug. 1. 13:50
 23/56 anonim ***** válasza:
100%
Hát a leírtak alapján márpedig úgylátom bele kell törődnöm. Én anno nem a párom miatt kezdtem el szedni, egészségügyi problémákra írta fel a doki. Anyu fizette és fizeti a mai napig is, pedig mondtam már neki, hogy mostmár átvállalom. Azt mondta amíg nem okoz különösebb anyagi gondot nekik, addig nem kell, pedig már 22 vagyok. A páromat is kellemetlenül érint, hogy ennyit költenek ránk és ő sem szállhat bele.
2012. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
100%
Nekem adnak. Felét én fizetem, felét a barátom! :)
2012. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem adtak anno, barátom fizette, azt mondták hogy amíg nem tudom megoldani ne szexeljek. Én adni fogok a gyerekemnek, az biztos.
2012. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy adnék, nem akarok fiatal nagymama lenni!
2012. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
100%

En kifizetnem a lanyomnak.

Nekem is ilyenek voltak a szüleim. Alltalanos iskola utan egy zoknit sem vettek nekem soha. Mindig diakmunkabol tartottam el magam. Nagyon sz@r nehez idöszak volt.

Azt kerdezted mar tölük hogy ha terhes lennel akkor mi lenne? Az abortusz többe kerül. A baba meg plane.

2012. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
100%
Adnék, nekem is 5 éve fizetik, (22 vagyok). Anyukáddal beszélgess négyszemközt, mondd el neki hogy ez milyen fontos neked, és vagy fogamzásgátlóra ad pénzt, vagy abortuszra, vagy pelenkára, de semmiképp sem úszhatja meg, válasszon. Ez a legolcsóbb.
2012. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
92%
Előző vagyok: én gyógyszert szedek, 3 hónapra 9000, és így hogy a barátom nem ad bele (nem is kérnék ilyet), cserébe néha hagyom hogy fizesse a mozijegyem, vacsit, stb.
2012. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
56%
Én magamnak fizetem már jó ideje, általában dolgoztam nyáron. Szerintem nem a szüleim dolga finanszírozni, hogy szexeljek, eleinte kifizették, de nekem kellemetlen volt. Amúgy ne mondd már, hogy suliidőben alig élsz, én is dolgozom iskola mellett, és nem valami világvégi főiskola büfé szakán lézengek, hanem az ELTE-re járok, sokszor este hatig-nyolcig vannak óráim. Minden csak akarat kérdése...
2012. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!