Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem védtem meg a lányom, és...

Nem védtem meg a lányom, és bűntudatom van?

Figyelt kérdés
A sztori röviden annyi, hogy mentünk haza kerékpárral, gyerköcöm, a gyerekülésben(3 éves múlt). Vidámak voltunk jól éreztük magunkat, az autóút jobb szélén kisebbségi személyek mentek tömegben, (szoktak házalni, hogy vackokat árulnak) na ott mennek az út szélén és kiabálnak egymással, hogy menjenek már, hátul a sort egy kb. 7 éves lány zárta, mocskosak koszosak voltak. Hallom , hogy az anya hátraszól, a gyereknek aki sipákolt, hogy fejezze be inkább a közlekedésre figyeljen, (hisztizett hogy fáradt ő nem sétál tovább)mert jön egy biciglis..én kb 2 mp. múlva értem oda, és az autóút bal szélére teljesen kihúzódva kerültem őket ki, hogy volt köztünk kb. 3 méter, pont beszéltük a lányommal, hogy szeretne e fagyizni.. erre hallom, hogy a sor végét záró rom.a gyerek elkezd óbégatni, hogy a rák enné meg a lányod beléd, ott abban a bicigliben.. én köpni nyelni nem tudtam, de ugye mi közben gurultunk a cangával tehát haladtunk, teljesen kiakadtam, visszanéztem rájuk, enyhén rosszalló fejjel, de nem szóltam semmit és elhaladtunk. Utolag bánom, hogy nem küldtem el a pic,.sába őket. De nem akartam ott az út szélén csúnyán beszélni, de otthon teljesen kiakadtam. HOgy jön ahhoz, hogy az én ártatlan kislányomnak ilyet kívánjon, jó a lánykám ebből nem észlelt semmit.. de a gondolat.. hogy ilyet kívánt neki.. Visszakelett volna szólni, hogy egye ki a rák neked te rosszindulatú?? nem tudom, ott azért nem is izéltem mert mondom itt a kúltura.. "anyuci is igy beszélt, akkor mit várok a gyerekétől??" mert hallottam , hogy egymással is igy beszéltek.. de most komolyan mit ártottunk mi nekik?? még csak rájuk sem néztünk, ja és bizony eléggé elgondolkodtatot, én soha nem voltam ilyen, hogy r.oma ellenes de ez eléggé megrázott.mit kelett volna, mi a helyes? tudom a lányom nem érti, nem is mondtam elötte, de este rágott a bűntudat.. hogy ez olyan mintha nem álltam volna ki érte.
2012. júl. 15. 13:44
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Szerintem is ahogy a 28. válaszoló írta.

Nem volt mitől megvédeni, egyszerűen csak a saját nyelvén kifejezte, hogy mennyire irigyli a lányod, hogy ő biciklin van szállítva, nem kell gyalogolnia. Nem a lányodnak szólt a beszólás, hanem annak, aki az ülésben ült. Hisz épp te írtad, hogy előtte panaszkodott, hogy mennyire fáradt.

Akkor nem tudtad volna megvédeni a lányod, ha vissza szólsz. Rátok ment volna az egész csapat. Akkor mit csináltál volna? Akkor sodortad volna igazából bajba a lányod.

2012. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

nagyon helyesen tetted, hogy nem szóltál vissza, és eszedbe se jusson soha visszaszólni!! én is mindig lehajtott fejjel továbbmegyek, akkor abbahagyják

de ha visszaszólsz jönnek tömegével, hogy mekkora g.ci nyomorult meg mittudomén még mi vagy, hogy beszóltál nekik

sajnos biztos vagyok benne, hogyha visszaszóltál volna, utánatok szaladnak

a legjobban cselekedtél!!

2012. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

addig örülj, míg nem támadnak meg. a lehető legjobbat tetted, úgy kell csinálni mintha észre sem vennéd őket

engem egyszer éjjel betámadott egy retek és ha nem tudtam volna valahogy hirtelen a szemébe nyúlni hát elég ocsmány dolgok történtek volna.

elég fertőzött környéken lakom, itt alapszabály hogy este csutkára le kell húzni a redőnyt mert kőval meg minden sz.rral megdobálják...

kicsit röhejes hogy a városnevet hirdető tábla mellett hatalmas kiírás fityeg hogy polgárőrváros... de sem a rendőrség sem ők nem tesznek semmit... a 60 éves félkezű hejléktalan cs.szegetik hogy hol ne cigizzen, de az el van tussolva hogy az elmúlt évben 4 hullát találtak a közeli erdőben...

2012. júl. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
54%
Nevetséges gyávák vagytok ,hogy hagyjátok magatokat elnyomni egy maroknyi primitív kisebbség által.Ne nézzen oda ne szóljon,rettegjen a saját hazájában ez a jó megoldás persze.Gyáva népnek nincs hazája.Én visszaszólok és vissza is szóltam volna,ha utánam jön valamelyik, a mentő viszi el.
2012. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

ja, te lehet hogy könnyen beszélsz, ha mondjuk 2m, 120 kilós izomállat vagy... de mondja ezt egy madárcsontú, vasággyal 40 kilós nő! :D

nem hiszem hogy bármelyik fekát mentőbe tudná küldeni.

inkább az ő körömnyi darabkáit szedegeték össze a helyszínelők.

2012. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Én kérek elnézést, hogy kisgyerekkel a bicikliülésben 47 kilós törékeny nőként nem hívom fel magamra mégjobban a figyelmet. Valószínűleg nem a 25 cigányt vinné el a mentő, ha én állnék velük szemben, hanem engem és a gyerekemet. Egyébként én ezt nem tartom gyávaságnak, egyszerűen nem alacsonyodom le arra a szintre, hogy szóra/válaszra/ütésre méltassam őket. Külön fajként tekintek rájuk, nem látom értelmét, hogy a primitív és trágár beszólásaikra reagáljak bármilyen módon is. De te nyugodtan bátorkodj, és viselkedj úgy, mint maguk a cigányok. Természetesen a válaszom a 34-es válaszolónak szólt.
2012. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
24%
...
2012. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Az a rossz ezekben a primitív emberekben,hogy lehúznak magukkal,mert bármit csinál az ember,az rossz.Ha visszaszólsz,megvernek,ha legyőzöd őket,akkor fasiszta,meg náci vagy,ha meg elmész,akkor azért ottmarad a tüske.Az a baj,hogy ki van nyalva a seggük a pozitív diszkriminációval.Fel akarják zárkóztatni őket,de nagyon nem sikerül.Én ki nem állhatom őket.(Persze vannak normálisak is,mielőtt még itt lenáciznak.)Úgy mennek végig az utcán,mintha ők lennének az istenek,jó,hogy nem löknek le a járdáról.Visszaszólni meg nem lehet nekik,mert nem akarok arra ébredni este,hogy felgyújtják a házamat csak azért,mert meg mertem védeni magam.Undorítóak.Kérdező,ne magadat szégyelld,ezekkel egyszerűen nem lehet mit csinálni.Csak menj el mellettük csendben,legyél észrevétlen,ez a legjobb megoldás.Nagy ívben elkerülni őket.
2012. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy rosszul érzed magad emiatt, de nem baj hogy nem védted meg a lányod. Ő nem is érezte hogy bántották, nem értett a szituból semmit.


Ezeknek nem szabad visszaszólni. Tekerj olyan gyorsan ahogy csak tudsz ha meglátsz egy ilyet, pláne ha csordában vannak. Hidd el, lerángattak volna ha bármit is mondasz, csoda hogy így megúsztad. Az különben nem lehet hogy az csapatban lévő anyukának mondta egy másik társuk? Nagyon gáz... próbáld elfelejteni, nincs jelentősége.

2012. júl. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek, mert sajnos elég temperamentumos vagyok, nem bírom szó nélkül hagyni az ilyen jeleneteket, visszaszólok, de ha tényleg egy tömegnyi Dzsihád megy az úton, akkor én is meggondolnám, főleg, ha 3 éves gyerek van mögöttem.

A lehető legjobb dolgot tetted, amit az adott helyzetben tehettél.

2012. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!