Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem védtem meg a lányom, és...

Nem védtem meg a lányom, és bűntudatom van?

Figyelt kérdés
A sztori röviden annyi, hogy mentünk haza kerékpárral, gyerköcöm, a gyerekülésben(3 éves múlt). Vidámak voltunk jól éreztük magunkat, az autóút jobb szélén kisebbségi személyek mentek tömegben, (szoktak házalni, hogy vackokat árulnak) na ott mennek az út szélén és kiabálnak egymással, hogy menjenek már, hátul a sort egy kb. 7 éves lány zárta, mocskosak koszosak voltak. Hallom , hogy az anya hátraszól, a gyereknek aki sipákolt, hogy fejezze be inkább a közlekedésre figyeljen, (hisztizett hogy fáradt ő nem sétál tovább)mert jön egy biciglis..én kb 2 mp. múlva értem oda, és az autóút bal szélére teljesen kihúzódva kerültem őket ki, hogy volt köztünk kb. 3 méter, pont beszéltük a lányommal, hogy szeretne e fagyizni.. erre hallom, hogy a sor végét záró rom.a gyerek elkezd óbégatni, hogy a rák enné meg a lányod beléd, ott abban a bicigliben.. én köpni nyelni nem tudtam, de ugye mi közben gurultunk a cangával tehát haladtunk, teljesen kiakadtam, visszanéztem rájuk, enyhén rosszalló fejjel, de nem szóltam semmit és elhaladtunk. Utolag bánom, hogy nem küldtem el a pic,.sába őket. De nem akartam ott az út szélén csúnyán beszélni, de otthon teljesen kiakadtam. HOgy jön ahhoz, hogy az én ártatlan kislányomnak ilyet kívánjon, jó a lánykám ebből nem észlelt semmit.. de a gondolat.. hogy ilyet kívánt neki.. Visszakelett volna szólni, hogy egye ki a rák neked te rosszindulatú?? nem tudom, ott azért nem is izéltem mert mondom itt a kúltura.. "anyuci is igy beszélt, akkor mit várok a gyerekétől??" mert hallottam , hogy egymással is igy beszéltek.. de most komolyan mit ártottunk mi nekik?? még csak rájuk sem néztünk, ja és bizony eléggé elgondolkodtatot, én soha nem voltam ilyen, hogy r.oma ellenes de ez eléggé megrázott.mit kelett volna, mi a helyes? tudom a lányom nem érti, nem is mondtam elötte, de este rágott a bűntudat.. hogy ez olyan mintha nem álltam volna ki érte.
2012. júl. 15. 13:44
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

1: Ha visszaszólsz, szétszednek.

2: Ő rosszindulatú. Rendben. Rólad meg peregjen le és ne legyél te is az.

2012. júl. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Ember nyilván nem mond ilyet, de hát ugye itt cigányokról beszélünk. Nyilván ha nő vagy kisgyerekkel, akkor nem érdemes velük leállni kötekedni, jól döntöttél. De azért azok a hozzászólások is ultra szánalmasak, amik a teljes meghunyászkodást javasolják. Pont azért vannak ennyire elpofátlanodva, mert tudják, elég ha odaböfögnek valamit az előemberi nyelvükön és mindenkinek tele a gatyája, pedig a cigányok alapjáraton igencsak beszari és gyáva férgek.
2012. júl. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok cigánnyal találkozhattál eddig, ha ez ennyire megrázott téged... Ez náluk mindennapos, "természetes", említésre sem méltandó. Én olyan faluban éltem pár évet, ahol a lakosság 80%-a cigány volt, és a rosszabbik, putris, mocskos, alpári fajta, nem a dolgos cigány, mert azért olyan is van szerencsére. Mi jól éltünk, szép házunk volt, szép autóink, ez persze szúrta a szemüket, mocskolódtak ahol tudtak. Nem is mentünk itt az utcára csak az autóig. Vásárolni, ügyet intézni, iskolába, dolgozni a szomszéd nagyobb városba jártunk át. De ha épp akkor sétált el a házunk előtt egy cigány társaság mikor mi kimentünk az autóig, vagy a kertben voltunk, akkor kaptuk a megjegyzéseket természetesen. Nekünk is ehette a rák a belünket, meg a lányomat rendszeresen k*rvázták csak mert szép és csinos és még jó ruhákban is járt. Hát ilyenek ezek, de nem értem sok ember miért akad fenn ilyeneken. Főleg ha a lányod ezt nem is érzékelte. Nem érte lelki trauma. Biciklizni kell tovább és letojni őket. Mi sem szóltunk nekik soha semmit vissza, mert nem akartunk arra kelni egyik éjszaka sem, hogy bedobják téglával az ablakunkat, vagy hogy megrugdosnak minket az utcán (csak mert egymás közt is ezt csinálták, Molotov-koktél is előfordult nem egyszer).
2012. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Annyira utálom őket,hogy az elképesztő.

Jól tetted,hogy nem szóltál,így védted meg a lányod.

Én nem Magyarországon élek,de itt is sook az aljanépség.Hogy itt is miket vágnak le...Aludni nem lehet,mert kint ordítoznak éjjel, óó de undok népség,juuj..

2012. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

14:29!

Igazad van, de most már kemény jogok védik őket...

Kérdező, ezzel védted a lányodat, hogy nem szóltál vissza..Mellesleg még a 6 órás hírekben sem lennél benne, mert ilyenek ,,nem is történnek kis hazánkban"...Kerüld őket nagy ívben...

2012. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi.

Örülj annak,hogy semmi bajotok.

Ma -holnap törvény fogja biztosítani a férgeknek,hogy ha elmész mellettük a biciklivel a földig megalázkodva,meghajolva átadd nekik a járgányt.a nem teszed akkor kerülsz a 6 órás hírekbe,hogy a paraszt magyar elütötte a biciklivel és nyomorék béna vak maradt az egész família.

2012. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ez az ő nyomorúságos életük. Nem neked kell ezzel az élettel együtt élni. A te lányodnak nem ilyen sorsa van. Én fodrászként dolgozom, elvittem a 2 éves fiamat a vendégemhez. Neki van egy 3 és egy 4 éves gyereke. Egy darabig jól eljátszott velük a fiam aztán hirtelen sÍrni kezdett. Kiderült, hogy az egyik fiú a fejénél fogva a falhoz vágta. Komolyan sÍrni tudtam volna, főleg, hogy még a kezére se csaptam soha. Azért bántották, mert eldobott egy pufit és őket rögtön megverik az ilyenért. Kedves anyuka neveli beléjük az erőszakot. Komolyan már most gonoszak. Na én akkor nem tudtam megvédeni, mert nem üvölthetem le a vendégem fejét, de napokig rosszul éreztem magam.
2012. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Szerintem ez annyit tesz náluk: a franc a jó dolgát a lányodnak, de jó neki ott a bicikliülésben. Mindezt egy 7 évestől. Nekem ezen eszembe nem jutna megsértődni.
2012. júl. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Nem ez azt jelentette, hogy 10 év múlva, ha ilyen szitu van, leszedi az illetőt a bicikliről, mert ő fáradt. Én is ki lennék, mert még hallani is rossz ilyet.
2012. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
rendőrök is fosnak tőlük ...
2012. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!