Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem védtem meg a lányom, és...

Nem védtem meg a lányom, és bűntudatom van?

Figyelt kérdés
A sztori röviden annyi, hogy mentünk haza kerékpárral, gyerköcöm, a gyerekülésben(3 éves múlt). Vidámak voltunk jól éreztük magunkat, az autóút jobb szélén kisebbségi személyek mentek tömegben, (szoktak házalni, hogy vackokat árulnak) na ott mennek az út szélén és kiabálnak egymással, hogy menjenek már, hátul a sort egy kb. 7 éves lány zárta, mocskosak koszosak voltak. Hallom , hogy az anya hátraszól, a gyereknek aki sipákolt, hogy fejezze be inkább a közlekedésre figyeljen, (hisztizett hogy fáradt ő nem sétál tovább)mert jön egy biciglis..én kb 2 mp. múlva értem oda, és az autóút bal szélére teljesen kihúzódva kerültem őket ki, hogy volt köztünk kb. 3 méter, pont beszéltük a lányommal, hogy szeretne e fagyizni.. erre hallom, hogy a sor végét záró rom.a gyerek elkezd óbégatni, hogy a rák enné meg a lányod beléd, ott abban a bicigliben.. én köpni nyelni nem tudtam, de ugye mi közben gurultunk a cangával tehát haladtunk, teljesen kiakadtam, visszanéztem rájuk, enyhén rosszalló fejjel, de nem szóltam semmit és elhaladtunk. Utolag bánom, hogy nem küldtem el a pic,.sába őket. De nem akartam ott az út szélén csúnyán beszélni, de otthon teljesen kiakadtam. HOgy jön ahhoz, hogy az én ártatlan kislányomnak ilyet kívánjon, jó a lánykám ebből nem észlelt semmit.. de a gondolat.. hogy ilyet kívánt neki.. Visszakelett volna szólni, hogy egye ki a rák neked te rosszindulatú?? nem tudom, ott azért nem is izéltem mert mondom itt a kúltura.. "anyuci is igy beszélt, akkor mit várok a gyerekétől??" mert hallottam , hogy egymással is igy beszéltek.. de most komolyan mit ártottunk mi nekik?? még csak rájuk sem néztünk, ja és bizony eléggé elgondolkodtatot, én soha nem voltam ilyen, hogy r.oma ellenes de ez eléggé megrázott.mit kelett volna, mi a helyes? tudom a lányom nem érti, nem is mondtam elötte, de este rágott a bűntudat.. hogy ez olyan mintha nem álltam volna ki érte.
2012. júl. 15. 13:44
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
90%
Inkább örülj, hogy nem rángattak le a kerékpárról és tettek veletek olyat, amiről már egész ország tudna a 6 órási hírekből.
2012. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
92%
így van inkább örülj annak hogy hazaértetek..
2012. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
14%
én baromira nem értem h mit szólt be :D
2012. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
81%
Pontosan. Jobb hogy nem szóltál vissza nekik, mert megverhettek volna.
2012. júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
86%
Jól tetted hogy nem szóltál vissza.Igaza van az elsőnek.Jobb ha a lányod is megtanulja hogy ezeknek nem szabad visszaszólni.
2012. júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
57%
Látom neked nem volt még túlságosan sok bajod a fajtájukkal, mert különben nem akadnál fenn ilyen kis dolgon.
2012. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
és ha elküldted volna őket a p.csába, akkor miben lettél volna jobb? ha ők így nevelik a gyereket, ezt a példát mutatják neki, attól még neked nem kell ezt a példát mutatni a te gyerekednek
2012. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
pont azért nem is álltam le veszekedni, mivel az én gyerekemnek nem ezt a stílust tanítom. Na de milyen ember mond ilyet, egy három éves gyereknek, hogy a rák egye ki a beled. KIakadtam mert apukám, és nagymamám is rákban hallt meg. Fájó pont és érzékeny.
2012. júl. 15. 13:58
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

"Na de milyen ember mond ilyet, egy három éves gyereknek, hogy a rák egye ki a beled"


cigány ember mond ilyet

2012. júl. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen bűntudatod. Ez egy ilyen népség. Jobb, ha nem szólsz ezeknek vissza. Az meg még jobb, ha a kislányod is megtanulja, hogy a r.omáknak nem szólunk be, mert a végén mi kerülünk a hullaházba.
2012. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!