Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem védtem meg a lányom, és...

Nem védtem meg a lányom, és bűntudatom van?

Figyelt kérdés
A sztori röviden annyi, hogy mentünk haza kerékpárral, gyerköcöm, a gyerekülésben(3 éves múlt). Vidámak voltunk jól éreztük magunkat, az autóút jobb szélén kisebbségi személyek mentek tömegben, (szoktak házalni, hogy vackokat árulnak) na ott mennek az út szélén és kiabálnak egymással, hogy menjenek már, hátul a sort egy kb. 7 éves lány zárta, mocskosak koszosak voltak. Hallom , hogy az anya hátraszól, a gyereknek aki sipákolt, hogy fejezze be inkább a közlekedésre figyeljen, (hisztizett hogy fáradt ő nem sétál tovább)mert jön egy biciglis..én kb 2 mp. múlva értem oda, és az autóút bal szélére teljesen kihúzódva kerültem őket ki, hogy volt köztünk kb. 3 méter, pont beszéltük a lányommal, hogy szeretne e fagyizni.. erre hallom, hogy a sor végét záró rom.a gyerek elkezd óbégatni, hogy a rák enné meg a lányod beléd, ott abban a bicigliben.. én köpni nyelni nem tudtam, de ugye mi közben gurultunk a cangával tehát haladtunk, teljesen kiakadtam, visszanéztem rájuk, enyhén rosszalló fejjel, de nem szóltam semmit és elhaladtunk. Utolag bánom, hogy nem küldtem el a pic,.sába őket. De nem akartam ott az út szélén csúnyán beszélni, de otthon teljesen kiakadtam. HOgy jön ahhoz, hogy az én ártatlan kislányomnak ilyet kívánjon, jó a lánykám ebből nem észlelt semmit.. de a gondolat.. hogy ilyet kívánt neki.. Visszakelett volna szólni, hogy egye ki a rák neked te rosszindulatú?? nem tudom, ott azért nem is izéltem mert mondom itt a kúltura.. "anyuci is igy beszélt, akkor mit várok a gyerekétől??" mert hallottam , hogy egymással is igy beszéltek.. de most komolyan mit ártottunk mi nekik?? még csak rájuk sem néztünk, ja és bizony eléggé elgondolkodtatot, én soha nem voltam ilyen, hogy r.oma ellenes de ez eléggé megrázott.mit kelett volna, mi a helyes? tudom a lányom nem érti, nem is mondtam elötte, de este rágott a bűntudat.. hogy ez olyan mintha nem álltam volna ki érte.
2012. júl. 15. 13:44
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen bűntudatod, mert ha visszaszólsz, akkor tényleg nem megvéded a lányod, hanem pont hogy veszélybe sodrod.

Úgy tudod ilyen helyzetben megvédeni, hogy fej lehajt, gyorsítasz, hátra se nézel, és irány haza!

Ezt tetted, tehát ne legyél magadra dühös.


Teljesen jogos, hogy rosszul érintett, és most mérges vagy, illetve természetes, hogy utólag jó lenne valamit visszaszólni, de hidd el, hogy a leghelyesebbet tetted.

2012. júl. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen lelkiismeretfurdalásod. Ezeknek jobb nem visszaszólni. Bármit mondanak neked, akárhogy mocskolódnak, akármiről, akárkiről, nem szabad visszaszólni. Csak azt várják, hogy legyen egy kicsi okuk is, hogy megverhessenek. Ha csendben továbbmész, akkor van esélyed, de ha visszaszólsz, akkor kapnak az alkalmon és leszednek a bicikliről..
2012. júl. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
46%
Ez az egész csak nyavajgás, hiszen mindannyian tudjuk mi lett volna, ha visszaszólsz. Felesleges ezen gondolkodni. Az, hogy miben haltak meg a rokonaid sajnálatos, de ebben az esetben nincs jelentősége.
2012. júl. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

De megvédted, mégpedig azzal, hogy nem álltál le kötekedni, nem szóltál vissza, hogy ne rángassanak le titeket, és legyetek tényleg a "6 órás hírekben"....

Ezek ilyenek...nincs rá okuk, semmi, vérükben van, hogy erőszakosak, és agybetegek.

2012. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, nehogy már ilyen hülyeségekkel foglalkozz!

"Nem védtem meg a lányom" - azt hittem a címből, hogy a tizenéves lányodat bántotta (meg) valaki.


Itt nem volt mitől megvédened. Hülyegyerekek beszólogatásaival nem kell törődnöd. Ha minden ilyesmit magadra veszel, nagyon stresszes életed lesz.

2012. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jobban tetted, hogy nem szóltál vissza nekik, mert hidd el utánad futottak volna.

Velem már megtörtént az, hogy nyugiban bicajoztam, egy idióta cigány meg elém állt, és be is szólt valamit, én meg visszaszóltam egy nagyon rondát, inkább nem is írom le, mert elég nácista. Ez meg elkezdett utánam futni, futott egy darabon, aztán egy haverja ott volt(ő nem szólt be, de bicaj volt nála), és kiszedte a kezéből a bringát, aztán hátrafordultam, láttam, hogy azzal jön utánam, csak én meg ismertem jól a környéket, így szép lassan eltűntem.

Meg még volt egy pár eset... Az ilyeneknek nem kell lesüllyedni a szintjére, hagyd rá a dolgot, főleg így, hogy a kislányod nem is észlelt semmit az esetből. :)

2012. júl. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
79%

OFF


Azért tartunk itt, és rettegünk a cigányoktól, mert mindenki inkább kikerüli őket, és remeg tőlük. Már a kezdet kezdetén amikor megjelentek az országban nagyobb számban, akkor kellett volna jópárszor ellátni a bajukat, most ők félnének, nem mi...

2012. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
95%
Le lehet pontozni, akkor is ez a nagy büdös magyar igazság.
2012. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszaszólsz, akkor kerültetek volna bajba. Mi van, ha lerángatnak a bicikliről és jól megvernek?
2012. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ilyen társaság beszól nektek inkább nyeld le a dolgot és menj tovább mintha misem történne. Persze ha fizikailag bántanák a lányodat az már mástészta. Ilyenekbe nem ajánlatos belekötni mert utánad rohannak, vagy lenyelik de később ha meglátnak akkor viszont könnyen bajba kerülhetsz. Sajnos ez van védi őket a kormány meg a rendőrség bármit csinálsz velük téged büntetnek meg minden esetben.
2012. júl. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!