Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem illendő megkérdezni...

Ugye nem illendő megkérdezni a tesómat hogy mikor lesz már gyerekük?

Figyelt kérdés
37 éves, a férje 41, tavaly nyáron házasodtak. A férjének már van 3 gyereke. Azt mondta hogy januárban abba fogja hagyni a fog.gátlót, és utána már szeretne terhes lenni. Január óta ugye eltelt 7 hónap, de nem szólnak semmit hogy van-e valami. A rokonok már nyaggatják, én próbálom védeni hogy "Majd szólnak ha jön" de azért már engem is érdekel. Gáz ha megkérdezem?
2012. júl. 9. 22:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Igen, gáz. Ha akarna róla beszélni, hidd el szóba hozná. Legalább ti családtagok hagyjátok békén ezzel.
2012. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
9%
37 évesen már ne szüljön
2012. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
37 évesen már ne szüljön? És aki 40, 42 évesen szül? Jó nyilván hamarabb jobb, de neki így sikerült. Neki az első terhessége lenne, és mindenképpen szeretne gyereket.
2012. júl. 9. 22:42
 4/31 anonim ***** válasza:
84%

Gáz megkérdezni.


Miért is ne szüljön 37 évesen? Sokan szülnek ilyen korban, meg még később is.

2012. júl. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
67%
Célozgass. Vagy csak úgy kérdezz rá. Én kérdeznék.
2012. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem még korai, majd ha fél év múlva sem jön a baba, akkor rákérdezhetsz. De ha mindenki ezzel nyaggatja őket, akkor inkább jobb, ha nem szólsz még te is.
2012. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért. Inkább a rokonokat igazítsd el, azzal foglalkozzanak, ami rájuk tartozik. Nehogy már magyarázkodnia kelljen tesódnak olyanról, ami a legbensőbb magánügye. Ezt pletykás vénasszonyok szokták csinálni. Mikor lesz már barátod? Mikor jegyeznek már el? Mikor mész már férjhez? Mikor jön a gyerek? Mikor lesz már kistesója? Mikor fogják már be az ilyenek a szájukat?
2012. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
21%
Gáz megkérdezni, de ez soha senkit nem tart vissza. Én is félteném a testvéredet, mert 37 évesen már túl idős az anyasághoz. Nem beszélve arról, hogy annak a gyereknek 19-20 évesen meg fog halni az apja esetleg.
2012. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
68%

37 évesen már öreg az anyasághoz :D még szerencse, hogy ezt sok nő nem tudja, aki ilyen korban, vagy később szül :D

Meghalni meg bármikor meg lehet, akár 25 évesen is. :D

2012. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne kérdezgesd őket. Ha próbálkoznak, akkor bármikor sikerülhet, de az is lehet, hogy valami gond van és ezért nem jön össze. Elég rosszul tud esni az embernek, amikor önmaga is azon rágódik, hogy miért nincs még baba, erre a rokonok is ezzel a kérdéssel találják meg. Ennél csak az a rosszabb, amikor valamelyik közeli rokon kifecsegi, hogy jön a baba, de valami baj lesz a kicsivel és mégis még hónapokon keresztül faggatnak,hogy mikor is fogsz szülni... Ezen példákból én tanultam, ezért senkinek nem mondtuk meg azt, hogy újból próbálkozunk, és a szüleimen kívül a 18. hétig (II. genetikai vizsgálat eredményéig) egyik másik családtagnak sem mondtuk meg, hogy jön a baba.
2012. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!