Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek még nincs gyerekük,...

Akiknek még nincs gyerekük, szoktatok néha baba dolgokat nézegetni?

Figyelt kérdés
Párotokat nem zavarja?
2012. júl. 2. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem és nem zavarja. Nem akarok gyereket.
2012. júl. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam,sőt,párommal együtt szoktunk,olyan édesek a picibabáknak való dolgok.

Nem zavarja,sőt,lelkesen kérdez hogy mi mire jó,hány hónaposan mekkora egy gyerek,mi kell neki,mert nem igazán van a közelébe kisbaba,nekem pedig volt régebben.

Még van pár év mig gyereket akarunk,de ez nem akadályoz meg abban hogy nézelődjünk.

25/N

2012. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
még nincs gyerekem, de majd szeretnék. nem szoktam babaholmikat nézegetni, majd ha aktuális lesz
2012. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

A nőkre jellemző az ábrándozás. Még tervben sincs az összeköltözés, de már lakást terveznek, és képzeletben berendezik. Még el sincs jegyezve, de már eltervezte a lagzit, a mennyaszonnyi ruhától a fotóson át, a dekorációig. Még sehol a gyerek, de már a neveken gondolkozik, és elalél a bababoltban.


Nincs gyerekem, nem is akarok, és nem foglalkoztat a téma.

32N

2012. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Amikor abbahagytuk a védekezést, akkor kezdtem el nézelődni.
2012. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

utálok úgy nézelődni, ha még nincs valamire pénzem, vagy nem aktuális.

pl autókat sem nézegetek naponta, pedig szeretnék majd pár hónap múlva.


nem érdekelnek se a babakocsik, se a kiságyak, de azt tudom, h mindegyik iszonyat sokba kerül, szóval nem játszok a vérnyomásommal :D

ha látok egy várandós anyukát, akkor megnézem a pocakját, elmélázok rajta, hogy vajon hogy fogok én egy ekkora hassal járni, vagy amikor meglátok egy hisztiző, rosszalkodó gyereket, akkor azon gondolkodom, h én vajon hogy fogom majd ezt kezelni, milyen jó technikák vannak erre.


a babaholmi részletkérdés, azt végülis lehet használtan, vagy ismerőstől is venni olcsóbban, és nem attól lesz normális a gyereked, ha a legszebb, legcukibb dolgokba öltözteted, hanem ha tudatosan készülsz arra, hogy megbirkózz a gyereknevelés árnyas oldalával is. ja, és erre a páromat is felkészítem.

2012. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pár napja voltam egy bútorboltban, mert gardrób szekrényt akarok venni. És a hálószoba bútorokig, a babaosztályon keresztül kell menni. És őszintén szólva vissza is fordultam megnézni a babahomikat (babakocsi, pelenkázó, etetőszék, kisbútorok). Pedig még párom sincs...Na ez volt a nagy hülyeség részemről. Persze nem mondtam el senkinek mert hibbantnak néznének.
2012. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha elmegyek egy ruha vagy cipőboltba,akkor mindig megnézem a baba és kisgyermek ruhákat.Annyira édesek.Azok a falatnyi pipellők.Imádom :)A múltkor egy üzletben olyan gyönyörűszép kiságyat láttam...Ajj :))

Pedig még csak 20 éves vagyok,és a karriemre koncentrálok.A baba projekt nem aktuális még vagy 10 évig.

2012. júl. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem.Semmi szépet és érdekeset nem találok néhány kisméretű rongydarabon.
2012. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem és a barátom se nézi, ezért nem is zavarja őt.


20L

2012. júl. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!