Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan tudtatok elindulni...

Ti hogyan tudtatok elindulni a szülői háztól?

Figyelt kérdés
Már 16 éves korom óta tervezgetem és teszek is érte, hogy önállósodni tudjak. Félreteszek ha tudok, csak persze mindig elmegy valamire itthon, mert mindig történik olyan amiben segítenem kell ezáltal nem jutok soha egyről a kettőre.Szakma után a munkám eleinte jó volt,de a beütött válság miatt amiben dolgoztam szolgáltatás már kevésbé volt szükségszerű így kénytelen voltam állást váltani, de jóval kevesebb pénzért így albérlet kizárva. Arra lennék kíváncsi, hogy más a nagybetűs életben hogyan indult el, hogyan sikerült szert tennie saját lakásra ha van, vagy egyáltalán önállósodni? mert azon felül, hogy itthon mindig segítek azt kapom , hogy soha nem fogok tudni elmenni itthonról, erről ne is álmodjak, másnak is mondták ezt mégis sikerült? örülnék történeteknek, mert itt már annyira lehúznak a negatív gondolkodással :)

2012. máj. 27. 11:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Na látom zagyvaságot írtam megbuggyantott a meleg

Szóval:

Azért megkérdezném azt a válaszolót aki úgy gondolja,hogy minimálbérből meg lehet élni,árulja már el hogyan csinálja?

:-D

2012. júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!