Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan időszaka neked...

Volt olyan időszaka neked vagy a párodnak, h nem tudtátok kimondani az érzéseiteket? Elmúlt?

Figyelt kérdés

a barátomnál most kezdődött. Állítólag nem változtak az érzései, bár mostanában elég sokat veszekszünk hülyeségeken. És lett egy rögeszméje, h ha mindig a szeretlek-re meg a hiányzol-ra azt válaszolja h én is, meg te is nekem, akkor azért mondom annyit, h halljam tőle. Ezért aztán ha én mondom már nem válaszol rá semmit, mert leblokkol(otthon a szülei mindent elvártak tőle és ha elvárást érez mindig ez van). De nekem meg nagyon fáj, mert ezzel mindig azt érzem h biztos azért nem mondja mert nincs úgy és megalázónak érzem a helyzetet. Inkább én se mondom, mert olyan rossz h nem válaszol rá.

De ez így tönkre tesz, nem szeretném ezt a helyzetet. Tudom h elrontom, mert mindig hisztiztem rajta, h miért nem képes mondani, de most itt van ez és nagyon fáj. Azt mondja nem tudja mi az oka, az érzései nem változtak. Mit tegyek? H állítsam vissza a régi rendet?

Tudom h apróságnak tűnik de engem felőröl.

köszönöm

23N


2012. ápr. 22. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:

"Tudom h apróságnak tűnik de engem felőröl. "


Ne dobálózz nagy szavakkal, méghogy felőröl... sok sikert az előtted álló 80 évhez, ha téged ennyi fel tud őrölni.

2012. ápr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ...igenis nyomaszt és a kapcsoltunknak nem tesz jót. Érzem ahogy egyre jobban fáj.
2012. ápr. 22. 19:41
 3/8 greenpear válasza:
Szia! Ha nem tudja kimondani neked hogy szeretlek nagyon is jogos. Elvárhatod tőle. S szólj neki.Jutka
2012. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább most ne mondd neki egy kicsit te sem. Ha nem mondod, akkor nem kell neki mondani, hogy "én is", nem érzi elvárásnak, és majd újra jön magától.
2012. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valamit érez az ember valaki iránt akkor azt nem tudja nem kimondani! Azt kimutatja szavakkal tettekkel hogy szereti az illetőt. Ha ez elvárásnak számít neki, akkor nincs ilyen érzés benne irántad. A szerelem, a szeretet soha nem lehet elvárás ,az egy érzés ami vagy van ,vagy nincs. A párom is erősen zárkózott ember volt mikor megismertem, de az érzések amiket kiváltottam belőle magától megnyitotta őt ,lelkileg ,beszédileg. Nem kellett kérnem tőle, jött magától hogy azt mondja Szeretlek, stb. Mert úgy érezte, hogy fontos neki ,hogy tudassa velem, és elmondhassa. Ha magától nem mondja ,vagy inkább nem érzi a barátod hogy szeret vagy hiányzol neki számomra ez elég furcsa... persze nem kell hogy mindennap elmondja -(nekem azért elmondja a párom mindennap :) ahogy én is neki)- ezeket ,de néha azért csak rátör az érzés és úgy érzi hogy ezt meg kell osztania veled Ha nem hát szerintem valami más lesz ott a háttérben...
2012. ápr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tettekkel kimutatja, tudom h szeret. Nehezére esett mindig is szavakba foglalni, de mostanában annyit cseszegettem ezzel h lehet h már kedve sincs :( Azt hiszem most egy kis időre visszaveszek, nem nyaggatom ezzel, elmondtam mi a problémám és azt mondta elgondolkozik rajta, remélem hamar visszaáll minden a régibe
2012. ápr. 22. 21:24
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös vgyok: kívánom ,hogy legyen így :)
2012. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi, majd írok ha így lett :)
2012. ápr. 22. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!