Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felrobbanok! Hogy tehet ilyet...

Felrobbanok! Hogy tehet ilyet egy anya?

Figyelt kérdés

A férjem nagy hobbija volt az airsoft. Pénz szűkében viszont úgy döntött, eladja a puskáját. Vaterán el is kelt, 35ezerért.

Előre utalás volt megbeszélve. Nemrég költöztünk, a férjem nem jegyezte meg a címet, ezért az állandó lakcímére kpérte a pénzt, postai úton. Szólt az anyjának, hogy oda fog menni.

Anyós beleegyezett. Vártuk már két hete, mikoris hívott a vásárló, hogy ó már feladta a pénzt, de nem kapott semmit. Felhívom anyósomat, mondja, hogy oda nem ment semmi. A vásárló átküldte a postai utalvány fénymásolatát, két nap múlva egy fenyegetéssel, hogy rendőrségre megy.

Ezt a férjem elmondta az anyjának, aki még ekkoör is kussolt. Az albérlője szólt: de hát Eszti! Én vettem át az értesítőt, te meg lementél érte!

Jelenleg kétezer minusszal jöttünk ki az ügyből (postaköltség) anyós meg ígérgeti, hogy visszaadja, de-de-de...


2012. máj. 23. 13:16
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
93%

Red4me! Most őszintén, te normális vagy? Ha neked 35 ezer ft nem számít, akkor megadom a számlaszámom, és légyszi utald már át nekem ezt az összeget, mert nekünk most nagyon jól jönne ennyi pénz! -.-

Nem tudom minek véded ennyire az anyóst, de az, hogy a kérdező férjének az anyja, rohadtul nem jogosítja fel a lopásra! Csak azért, mert kisz@rt és felnevelt egy gyereket, még nem lesz szent! Kíváncsi vagyok arra mit reagálnál, ha egy gyerek lopná meg szüleit...

Mindenesetre, a kommentjeid alapján jó nagy s*ggfej lehetsz!

2012. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
91%

red4me!

Te nem vagy ép! Nem az a lényeg, hogy mekkora összeg, hanem hogy ellopta. És te jössz azzal, hogy mert mennyi pénzébe került az anyósnak a fia nevelése? De jó, ezen a címen esetleg ne tiltassa le a fizetése 50%-át, hátha 40 év alatt törleszti azt a ráfordított pénzt? Neked talán anyád kiszámlázta, mennyibe kerültél a fogantatás pillanatától? Mondjuk nem csodálkoznék...

2012. máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
1%

Istentelen ostobának kell ezekhez a felületes véleményekhez lenni. Nincs szó itt pénzről, ez a kérdés nem pénzről szól, tényleg nem értitek?

Kinek mi a sok, ő dolga. 10 rugó sok persze, de ezért igy kell ezt intézni?

Van akinek 500Ft is sok, ők is hasonlóképp intézik, ott brusztolnak a mónika showban.


Nem igy kell intézni. Ez a pénz már nincs, veszett fejsze nyele. Innentől kezdve torokra menni értelmetlen ostobaság.

Több higgadtságot hölgyeim ha szabadna kérni.


Egy helyes út van: a férj elrendezi az ügyet, minden más út hibás.

2012. máj. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
17%

"Neked talán anyád kiszámlázta, mennyibe kerültél a fogantatás pillanatától? Mondjuk nem csodálkoznék..."


Mondjuk az én Édesanyám egy hónapja hunyt el, igy azt ajánlom picit fogd vissza a végtelenül ostoba véleményedet.

2012. máj. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

red4me válasza! Őszinte részvétem az édesanyád miatt!


Nekem mindig szimpatikusak voltak a válaszaid, meg te is, de sajnos most nem értek veled egyet teljesen.

Abban igazad van, hogy nem szabad egymás torkának ugrani semmilyen ügyben. Nehéz okosan állást foglalni ebben a kérdésben, mert nem ismerjük a teljes történetet, vagyis azt, hogy milyen ember az anyós.Történt-e hasonló már. Erre csak a kérdező tudja a választ.

A hazugságot én se szeretem, s nem tudom elnézni.

2012. máj. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
40%

Köszönöm az együttérzésed!


Vissza a témához. Világos amit irsz, de mindenkinek be kell látni, hogy ő nem a szomszéd. A szomszédnak megyünk neki ilyen stilusban ha ezt a hibát elköveti. Ha szomszédról irná ezt lehet én lennék az első aki azt irja rúgja rá az ajtót.

Azért ne üvöltse le a fejét mert a férjének az anyja, ez már elég ehhez? Igenis elég. Mindenki, aki a családomban van több előjoggal bir mint egy idegen. Jóval többet lehet hibáznia mire pálcát török a feje felett.


Ha a családomban emelek valakit akkor azzal magamat is emelem, ha lehúzom akkor magamat is lehúzom, negativ hatása rám is lesz, akár hogyan is ezt elkerülni.

Még az sem biztos, hogy én itt most az anyát védem mint azt sokan hiszik.


Csak példának.. biztos lehetsz benne ha az én párom lennél nekem eszembe sem jutna ebbe belefolyni, alapból tiéd az előjog. Természetesen amikor ez már sokadjára visszatérő sztori akkor a saját védelmem érdekében is kivenném az ügyet a kezedből mert túl pipogyán intézed. De az elöjog a tiéd lenne, egyszerüen azért mert a te szüleid, nincs más aki jobban kezelné őket mint te (remélhetőleg).


Én a kérdező helyében inkább betenném ezt a sztorit egy jól elzárt helyre, lehet eljön az idő mikor elő kell venni, ki tudja. De ha nem kell, maradjon is ott.


A szüleivel pedig küzdjön a párom, majd ha már segitséget igényel akkor megyek én is, majd hülye leszek belefolyni ha nem muszáj.

2012. máj. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ennek a tisztázása a férj dolga elsősorban, mivel az ő édesanyáról van szó.

Én is sok mindent elnéztem/elnézek a hozzátartozóimnak, de van egy határ, amikor azt mondom, hogy elég, amikor átmegy az egész abba a kategóriába, hogy hülyét csinálok magamból, mert velem mindent meg lehet tenni.

Sajnos én is elég lágyszívű és jóindulatú vagyok,amivel sokan visszaéltek már.

2012. máj. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
83%

"Mondjuk az én Édesanyám egy hónapja hunyt el, igy azt ajánlom picit fogd vissza a végtelenül ostoba véleményedet"


Attól még elítéllek az ostoba nézeteid miatt. Nem egy helyen láttam már a hozzászólásod, tipikusan az a fajta vagy, aki erre az oldalra jár dühöngeni és kötekedni.

2012. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
16%
Engem jogod van elitélni, de ez a jogod csak rám terjed ki.
2012. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Én nem ítéltem el az édesanyádat, pusztán megkérdeztem, tán nálatok ez a norma, ha már annyira véded a kérdező anyósát.
2012. máj. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!