Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felrobbanok! Hogy tehet ilyet...

Felrobbanok! Hogy tehet ilyet egy anya?

Figyelt kérdés

A férjem nagy hobbija volt az airsoft. Pénz szűkében viszont úgy döntött, eladja a puskáját. Vaterán el is kelt, 35ezerért.

Előre utalás volt megbeszélve. Nemrég költöztünk, a férjem nem jegyezte meg a címet, ezért az állandó lakcímére kpérte a pénzt, postai úton. Szólt az anyjának, hogy oda fog menni.

Anyós beleegyezett. Vártuk már két hete, mikoris hívott a vásárló, hogy ó már feladta a pénzt, de nem kapott semmit. Felhívom anyósomat, mondja, hogy oda nem ment semmi. A vásárló átküldte a postai utalvány fénymásolatát, két nap múlva egy fenyegetéssel, hogy rendőrségre megy.

Ezt a férjem elmondta az anyjának, aki még ekkoör is kussolt. Az albérlője szólt: de hát Eszti! Én vettem át az értesítőt, te meg lementél érte!

Jelenleg kétezer minusszal jöttünk ki az ügyből (postaköltség) anyós meg ígérgeti, hogy visszaadja, de-de-de...


2012. máj. 23. 13:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
78%
mekkora gyökér.. meglopja a gyerekét? szánalmas, én elküldeném a büdös francba, az biztos
2012. máj. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
21%

most komolyan nem értem, hogy a vásárló, aki a pénzt küldte, miért akart a rendőrségre menni?


Az anyja meg lehet, hogy először elfelejtette aztán sumákolt, mert kínos volt. De nem jött be neki. Öregszik, kerüli a konfliktust.


Az ilyen kérdéseket, hogy hogy tehet ilyet egy anya, megjegyezném, hogy az attól még, hogy valaki szül, nem lesz automatikusan szent, ember marad, esendő, feledékeny, jó vagy rossz, de ezt ne hozd az anyasággal kapcsolatba.

2012. máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
63%

Most tényleg az volt a kérdés, hogy hogy tehet ilyet? Hát így!

Amúgy meg, ha véleményem érdekel, akkor elmondom. Szerintem elég gerinctelen dolog/ember. Akiben pedig ennyire nincs tartás, azzal nem kell foglalkozni. Ki tudja később még milyen dolgokat lesz képes művelni. Főleg, ha eljön a zöld szemű ördög, ami ugye az öregek nagy számánál megtalálható. Megkettyennek. Persze sokan nem...

2012. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
92%

:D


Van ilyen, de nem csak anyós.

Nekem az ex férjem egész családja ilyen volt. Tudod annyira örülük, hogy elváltam az exemtöl. Sajnos az alma nem esik messze a fájától. Habár más problémánk volt leginkább nem ez, de valahol ez is nyomaszto volt hosszú távon.

2012. máj. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
63%
Nem volt joga a postának kiadni a pénzt.
2012. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon durva, a saját fiától lopott :S
2012. máj. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

De joga volt a postának. 18 életévét betöltött, vele egy címre van bejelentve és közeli hozzátartozó. Az öregkori sumákolásra sem fognám, mert 46 éves.

Ehhez nekem is közöm van, házasok voltunk már akkor is amikor vette, vagyonközösség ect.

(Az airsoftot a paintballhoz hasonlítanám, csak nem festéket lő, hanem pici golyókat)

2012. máj. 23. 13:31
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez iszonyat durva! Milyen egy gerinctelen ez az anyós, nem is értem, hogy gondolta, hogy ez nem fog kiderülni. Mi az, hogy csak ígérgeti, hogy visszaadja? Ellopta, nem kölcsönkapta. Ha nem adná vissza, rádönteném az asztalt, vagy feljelenteném, ha családtag, ha nem.


3-as válaszadó! Gondolom azért, mert az anyós miatt a kérdező és a férje azt hitte, a vevő nem küldte el a pénzt, közben pedig elküldte, viszont gondolom a kérdező férje akkor indította volna útnak a puskát, ha megjön a pénz, ami ugyebár megjött, de az anyós letagadta.

2012. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

...és csalás, ha megkapod a pénzt, de nem küldöd az árut.

Nézzük a vevő szemszögéből. Leütötte a puskát hétfőn, kedden küldte a pénzt, és nem jön a holmi (elsőbbségivel kérte, szóval a két postai tranzakciónak egy hét alatt le kellett volna zajlania). Fordított esetben én is a rendőrséghez fordulnék.

2012. máj. 23. 13:34
 10/36 anonim ***** válasza:

Az én anyám meg nem fizeti a közüzemi számlákat, rég nem lakunk együtt - lakást bérelünk a családommal, direkt nem fizeti és rajtam akarják behajtani a tartozását.

Van ilyen szemét ember!!!!!!

2012. máj. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!