Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felrobbanok! Hogy tehet ilyet...

Felrobbanok! Hogy tehet ilyet egy anya?

Figyelt kérdés

A férjem nagy hobbija volt az airsoft. Pénz szűkében viszont úgy döntött, eladja a puskáját. Vaterán el is kelt, 35ezerért.

Előre utalás volt megbeszélve. Nemrég költöztünk, a férjem nem jegyezte meg a címet, ezért az állandó lakcímére kpérte a pénzt, postai úton. Szólt az anyjának, hogy oda fog menni.

Anyós beleegyezett. Vártuk már két hete, mikoris hívott a vásárló, hogy ó már feladta a pénzt, de nem kapott semmit. Felhívom anyósomat, mondja, hogy oda nem ment semmi. A vásárló átküldte a postai utalvány fénymásolatát, két nap múlva egy fenyegetéssel, hogy rendőrségre megy.

Ezt a férjem elmondta az anyjának, aki még ekkoör is kussolt. Az albérlője szólt: de hát Eszti! Én vettem át az értesítőt, te meg lementél érte!

Jelenleg kétezer minusszal jöttünk ki az ügyből (postaköltség) anyós meg ígérgeti, hogy visszaadja, de-de-de...


2012. máj. 23. 13:16
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Olvastam a kérdésedet, utolsó. Erről is van egy "vicces" sztorim.
2012. máj. 23. 13:39
 12/36 anonim ***** válasza:
80%

aha, értem, köszönöm a felvilágosítást.

Komolyan nem tudom, gügye-e az anyós vagy rosszindulatú. Tartsátok szemmel.

2012. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

"vicces" sztorid?

hát engem már elhagyott a humorérzékem, azt hiszem......

2012. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
14%

ma 13:36

Ha a neveden vannak a számlák, akkor jogosan akarják behajtani tőled. Nem lehet átíratni?

2012. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
5%

Jaja, mindjárt hivjátok ki az FBI-t hogy tartsa szemmel az anyóst szaros 35k-ért. Amiböl 17 a rád eső, ha már annyira ragaszkodsz a vagyonközöséghez.

Vajon a fia hányszor tartozott neki élete folyamán, mekkora lehet az átfedés anyagilag egy anya-fia viszonyban?


Gondolkozz már mielőtt itt keresztre feszitetted a párod anyját. Elszúrta, vissza fogja fizetni és slussz. Te ennyivel zárd le az ügyet a többit majd a férjed intézi belátása szerint, igazodj hozzá. Épp ezt várnád el te is tőle egy a te szüleiddel kapcsolatos döntésben.


Hát persze, ezt mesélheted fűnek-fának, persze leordithatod a fejét, természetesen kisarkosithatod a történetet és mindenki együtt érző lesz veled. Természeszetes, megteheted hisz ő hibázott.

De értelme ennek van? Ezért a szaros lovéért?

Ha igy reagálsz erre több károd lesz ebböl mint az a mocskos 17 rugó, férjednek pedig meg sem lehet tippelni milyen kárai származnak majd az elkövetkező évtizedekben ha te igy viszonyulsz majd minden hibához.


Most költöztetek el, minden rendben lesz, nyugi.

Bizd a férjedre ezt az ügyet, ne legyél ostoba.

2012. máj. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
93%

kedves utolsó. milyen jó, hogy neked "csak szaros 35k"... talán politikus vagy, hogy képes vagy ekkora összegről úgy beszélni, mint apró pénzről? igenis sok pénz és én is így reagálnék.

egyébként az, hogy az anyós tényleg hülye és elfelejtette vagy rosszindulatú az könnyen megállapítható az előzményekből.(történt e már hasonló, hogyan viselkedett stb..) teljesen jogos a felháborodás a kérdező részéről akármelyik helyzet is áll fent, házasságban köze van az embernek a pénzügyekhez. amúgy meg valószínűleg rég megmondtam volna neki, hogy most adja vissza vagy feljelentem ugyanis ez igazolható lopás ráadásul tanú is van rá. garantáltan abban a pillanatban visszaadta volna a különbözetet.

2012. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
6%

Persze, még verjétek is meg. Végre egyszer igazatok van és harapjátok át a torkát a párotok anyjának. Jaj menjetek már...


Ez egy olyan út amire készül lépni a kérdező és amiket itt mindenki kivétel nélkül tanácsol is neki amiből elég jól kirajzolodik mire is számithat majd ebben a családban mindenki, milyenek lesznek a viszonyok, az élettéren fog foggal körömmel egymás ellen harcolni mindenki... ha ez neki megér 17 ezret ám legyen, inkább felgyújtanám azt a pénzt minthogy a párom anyjának essek, ráadásul igy.


De ti tudjátok, csináljátok csak, hisz most végre megkaptátok a jogot és megtehetitek.

2012. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Utolsó Válaszoló!


Ez nem feltétlen csak az összegről szól, -de valljuk be őszintén, ez a mai világban az emberek többségének nem kevés pénz, különösen, hogy rossz anyagi körülményeik miatt adták el!- a gerincességről, szavahihetőségről, emberségességről és hagy ne soroljam tovább, hisz tudjuk..


Kedves Kérdező!

Sok a gonosz ember, mindegy , hogy anya, közeli hozzátartozó vagy csak barát!

Kérjétek vissza és legyen ez tanulópénz! Máskor jobban fogjátok tudni, hogy mire számítsatok és, hogy intézzétek!

2012. máj. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
91%

ma 14:33

Olyan nincs, hogy elfelejti valaki, hogy pénzt vett fel. Nálam hozzám jön a családi pótlék a lányomé. Pontosan tudom, mikor jön és azonnal utalom is át a számlájára. Aki anyagi gondokkal küzd, annak 10 ezer forint is hiányzik. Még egy anyának sincs joga a felnőtt gyerekétől elvenni semmit.

2012. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
10%

Itt én vagyok az egyetlen aki nem az összegről beszél és egyáltalán nem a pénzről, igy nem tudom miért nekem cimzed ezt.

Aki eddig itt hozzászólt az csak és kizárólag a pénzt nézi.

2012. máj. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!