Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen mostanában?

Miért ilyen mostanában?

Figyelt kérdés
Anyuval soha nem voltam igazán jóban de mostanában nagyon nem bírjuk egymást.Ez azóta van mióta megjött,nem tudom miért ilyen velem pedig én nem vagyok se bunkó és rossz tanuló se(4-5 de inkább 5).

2012. máj. 21. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Mióta megjött a hormonjaid az egekben vannak.


nem biztos hogy anyukád a rossz, hanem a te változó természeted ami baj lehet. sajna a hormonok miatt ezt nem tudod kezelni, ezt hivják pubertáns vagy tini kornak. Ezt az anyukának és a lányának is át kell vészelnie.

anyukád gondolom ugyan ezt a kérdést teszi fel, hogy mióta megjött a lányomnak teljesen megváltozott.


Hormonok.

2012. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a normális választ :)
2012. máj. 21. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Természetes folyamat, harcolnotok is kell egymással, minden pszichó könyv ezt írja. Majd elmúlik, ha elszakadtatok, és önálló felnőtt nő lettél. Addig tart ez. Utána megint lehettek barátok. ((elméletileg. Nálunk ugyanez volt a helyzet. Akkor sem voltam oda, most sem vagyok, pedig már lassan harminc leszek. Van, amit nem a hormonok okoznak.))
2012. máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Merek rá fogadni, hogy nem csak ő, hanem te is úgy bírsz hozzá szólni, mint akit a kutya szájából rángattak elő. Tudod, nem zörög a haraszt, ha nem rázza a paraszt, minden két emberen múlik.

Aztán meg hajlamos mindenki mindent a kamaszkorra és a hormokra fogni, miközben meg pár szép szóval és némi kommunikációval !!! el lehetne rendezni a dolgokat. Na persze ki mennyire érett valójában...

2012. máj. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!