Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az én fiam 11 éves mostanában...

Az én fiam 11 éves mostanában nem bírok vele a párom nevelt apja de jól kijönnek. MIT TEGYEK HOGY BÁNJAK VELE?

Figyelt kérdés
A gyerekkel az a próbléma hogy lett közös babánk most jan-ba azóta ö mindig unatkozik hülyeségeket kérdez rengeteget beszél felesel, állandóan idegesítöen viselkedik félek hogy a párom megunja mert tényleg nehéz elviselni,mostanában be zavarom a szobájába és sír. MIT TEGYEK? Hogy viselkedjek a gyerekkel?
2012. febr. 8. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
foglalkozz vele többet. mivel lett egy új baba ezért fél hogy őt elfelejtitek. Gondolom mivel ő még alig van 1 hónapos rengeteget foglalkoztok a picivel. a nagyobbal is foglalkozzatok. játszatok,tv-zzetek közös programok. ezeket tudom ajánlani:)
2012. febr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Duplán nehéz most neki, hisz kamaszodik, plussz ot a kistesó, aki ráadásul közös babátok... unokaöcsim is ennyi idős, szülei szintén külön mentek, s van kistestvér az apa részéről - nagyon megviseli, sokszor érthetetlen hangulatváltozásai vannak , nem egyszerű kezelni, de szerintem a legrosszabb amit tehetsz, hogy bezavarod a szobába! Picit próbálj az ő fejével gondolkozni! - itt a kistestvér, őrá már nincs idő-türelem, neki kellene alkalmazkodni , mindehhez azt látja, hogy idegesít benneteket... szerintem a lényeg, hogy mindidg próbálj figyelmes lenni vele, ugyanúgy viselkedni ( tehát ne legyen az, hogy egyik nap szeretgeted-figyelsz rá, másik nap meg a pici nyűgössége miatt azt akarod, hogy ne zavarjon)
2012. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A fiad még kisgyerek 11 éves,most kezdődik nála a kiskamaszkor, ez az egyik, a másik született egy tesója,benne van a természetes féltékenység, a félelem,hogy vele nm fogtok foglalkozni.Ne zavarjátok sehova,azzal csak ártotok,vonjátok bele őt is a dolgokba,pl segíthet a fürdetésnél stb.,akkor beszélgessetek vele,találjatok ki valami programot neki,szakítsatok rá időt,mert így csak azt éritek el,hogy megutálja a testvérét és titeket is.Gondolj bele 11 éves korodig egyedül voltál,most jön egy baba,és attól félsz átveszi a helyed,te már nem kellesz,nem foglalkoznak veled eleget,még el is zavarnak,teljesen kétségbeesel,és ezért próbálod mindennel magadra hívnia figyelmet.
2012. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyelemre vágyik:D

Gondolom a kisbaba miatt nem tudtok annyit figyelni rá:)

Meg most kamaszodik is, ami nagyon nehéz kor:|

Próbálj meg többet foglalkozni vele vagy menjetek el valahova :)

2012. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mai kamaszok a sok-sok hülyeségen nőnek fel mint a DC az energia ital legrosszabb esettben a cigi.A fiúk inkább az apukájukkal vannak hisz ha olyan fajta apa tudd segíteni szerelni stb de ami legfontosabb de mászkálj utána ne kérdezgesd hisz ez tiniknek mind ciki és ciki fogd lazán egyszer ő is felnő és legyetek vele türelmesek hisz nála a tini kor most kezdőik el és ha már az elején nem bírtok vele már csak rosszabb lesz 11-20 éves koráig (ha addig nem költözik el) ajánlom figyelmedbe a TINI nevelési könyveket(azért írtam nagybetűvel mert ha konkrétan a gyerek nevelési könyvvel sokra nem mész)remélem tudtam segíteni.
2012. máj. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!