Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért egyre több a gebe lány...

Miért egyre több a gebe lány mostanában?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy a csont-bőr kombós lányokból egyre több van...Legalábbis amikor megyek az utcán akkor olyan nőket látok mint akik csak bőr és csont. Se izom, se hús. O_O Egyszerűen nem tudom felfogni mi abba a jó, ha egy lánynak nincs szép kerek formás melle és szép feszes segge és csak csont nem több...:S Egyszerűen már megőrülök ettől. Ennyire megváltozott ez a g*ci világ vagy mi? :S
2011. máj. 23. 15:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Persze a média ezt mutatja..DE.. itt vagyok én(és még rajtam kívül rengetegen) .. elég vékony vagyok..mindig is az voltam..képtelen vagyok hízni. Sírógörcs van rajtam ha kimegyek az utcára és mindenki néz..pedig nem tehetek róla és már mindent megpróbáltam, hogy hízzak..de semmi. Persze nem csont és bőr vagyok..arányosan vékony de engem rettenetesen zavar:S
2011. máj. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Inkább örülj, hogy ilyen alkatú vagy. :) (Se csont-bőr, hanem normális.) Igazából engem az őrjít meg engem, hogy aki normális alkatú elvileg az dagadtnak érzi magát pedig nem az...
2011. máj. 23. 15:53
 3/18 A kérdező kommentje:
Amúgy én fiú vagyok, 18 éves és sportolok már lassan 4 hónapja. És nemcsak lányoknál figyeltem meg ezt, hanem fiúknál is, hogy inkább ez az anorexia kezd a fiúknál is beindulni...Egyszerűen a média f*szságait nem tudom, hogy tudja valaki követni. Én is nézek tvt, de nem jut eszembe egy fogyókúrás műsor után másnap hánytatni meg nem enni. Ez egyszerűen őrület. :S
2011. máj. 23. 15:56
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Hát..lehet mostanában csak jobban megnézed az embereket és ezért tűnik fel:P minden kornak meg van a saját hülyesége és divatja:S mindenki ez a vézna modell alkat akar lenni. És ez a hánytatós dolog olyan, hogy ha az ember kicsit elkezdi nagyon nehéz kimászni belőle:S csak a sok buta ezt nem tudja és csinálja.. :)
2011. máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Amúgy meg mondjuk az ellenkezője voltam a divat módnak. :D Dagadt voltam, de amióta elkezdtem sportolni sokkal jobban érzem magam és szebb is vagyok oszt azóta páran engem is irigykedve lesnek meg én is, hogy hogyan nézek meg néznek ki. :)
2011. máj. 23. 16:06
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Mi idősebbek vagyunk nálad a párommal egy tizessel, de ő pont azon volt elhűlve múltkor, hogy mostanában a 14-16 éves korosztály mennyire elhagyta magát. Hogy szerinte én egy gyerek után (meg terhes vagyok) jobban nézek ki, mint ezek a "söröslóseggű" tinédzserek. Úgyhogy nem mindenhol gebék a lányok:)
2011. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Legalább Te sporttal csináltad azt amit..de a mai embernek se kedve se energiája arra, hogy neki álljon sportolni.. ellustultak nagyon..:D így azt hiszik a hánytatás meg a koplalás és az az ehhez hasonló dolgoktól majd jobb lesz..de emiatt Te ne őrülj meg..1.mert az ő dolguk, 2.meg úgy is megbánják..ha nem is most, de később tuti:P (most a kérdésed a gebe lányokkal kapcsban jól átment a husisabb-fogyókúrázóbb témába:D )
2011. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem az csak leírtam kiegészítésként, hogy amióta életszemléletet váltottam jobban figyelek a körülöttem levő dolgokra...És most ez kicsit elgondolkoztatott engem, hogy miért van ez. Köszönöm a dicséretet minden esetben. :)
2011. máj. 23. 16:15
 9/18 A kérdező kommentje:
Jó mondjuk nekem az a mákom, hogy esti tagozatos vagyok a gerincem miatt. (baleset) És emiatt sokkal több időm van önmagamra is. :) De szívem szerint én megadnék az embereknek egy pár hónapot, hogy esti tagozatosak legyenek. :)
2011. máj. 23. 16:17
 10/18 A kérdező kommentje:
Oszt akkor eltudnának gondolkozni, hogy mit miért kéne csinálni...:)
2011. máj. 23. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!