Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért egyre több a gebe lány...

Miért egyre több a gebe lány mostanában?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy a csont-bőr kombós lányokból egyre több van...Legalábbis amikor megyek az utcán akkor olyan nőket látok mint akik csak bőr és csont. Se izom, se hús. O_O Egyszerűen nem tudom felfogni mi abba a jó, ha egy lánynak nincs szép kerek formás melle és szép feszes segge és csak csont nem több...:S Egyszerűen már megőrülök ettől. Ennyire megváltozott ez a g*ci világ vagy mi? :S
2011. máj. 23. 15:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
38%

Hát én meg úgy vagyok vele, hogy akármennyire is rohanó világban élünk..az embernek arra van ideje amire akarja h legyen(bocsi kicsit értelmetlen, de rem érted:D ).. ha jobban belegondolsz.. pl a fiatalok..én is 18 vagyok, a legtöbb barátnőm és ismerősöm sír, hogy hogy néznek ki..de semmit nem tesznek érte..egésznap a gép előtt ülnek vagy buliznak..ha erre ráérnek akkor magukra is ráérhetnének:P:D

Mellesleg engem nem érdekel, és nem is zavar, ha az ember túlsúlyos..mert mit foglalkozzam vele..de ha emellett sajnáltatja magát és nem tesz ellene semmit, csak vár a csodára..hát..furcsállom:D -szerintem lassan regényt írok..ésmár messze elkalandoztam a kérdésedtől:$:D

2011. máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hát én is ilyen voltam régebben...Csak a gép előtt ültem egész nap és nem csináltam semmit szinte. Jó suliba azért voltam. :D Már aztán rájöttem, hogy ilyen "öreg" fejjel nem lesz belőlem semmi. Oszt elkezdtem sportolni és most a sok lustát röhögöm ki aki pofázza, hogy nincs ideje rá. :D
2011. máj. 23. 16:29
 13/18 anonim ***** válasza:

Mert a médiában rendre gebe nőket, sztárokat mutatnak. Persze a legtöbb fiatal lány nincs tisztában azzal, hogy a fotókat a magazinokban retusálják. Egy-két kattintás és a Photoshop-mágusok nagy cicit, narancsbőrmentes popsit, felesleg nélküli hasat és makulátlan arcbőrt varázsolnak.

Szerintem egy csont-bőr típusú lány nagyon csúnya és visszatetsző. Persze ha ez alkati adottság, családi vonást stb. akkor nyilván nem tehet róla. Ismerek én is olyan lányt, aki bármennyit eszik, nem tud 47 kiló fölé menni (és 165 cm magas). Viszont, ha valaki izmosan vékony, az szexi. Egy szépen kidolgozott izom szexibb, mint a kiálló medencecsont vagy a pólón is áttetsző borda.


26/L

2011. máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A csontos nőket amúgy se szeressem...Én ilyen vagyok. :) Az izmos (alapfokon) nőket szeretem. :P :)
2011. máj. 23. 23:38
 15/18 anonim ***** válasza:
27%
Én sem értem. Mindenki olyan vékony akar lenni mint a modellek. De istenem, azok nem emberek. Nincsenek érzelmeik, nem tükröz semmit az arcuk a mérhetetlen éhségen és ennek enyomásán és a fájdalmon kívül, amit valszeg az okoz, hogy azután a fél alma után reggel kilómétereket futott majd abban a ronda ruhában és húszcentis cipőben kell tipegnie.
2011. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszolónak: a modellek is emberek, vannak érzelmeik, csak ők ezt az életet választották...

Sok csont és bőr lány nem tehet róla. Most akkor már bocsánat, de dögöljön meg, amiért ilyen génjei vannak, és hiába eszik egész nap, nem hízik egy dekát sem?

Ezt úgy mondom, hogy én is husi vagyok... Alacsony is mellé, 155 centi és 51 kg, de az rajtam többnek tűnik. És utálom, hogy nyár van, én meg egy hájpacni, bikinitől meg előre félek, már a vásárlás is abból áll, hogy rossz kedvem lesz attól, hogy milyen dagadt vagyok... Pedig sportolok, futok, hasizom meg minden, de szebb alakom nem lett... És közel vagyok hozzá, hogy drasztikusabb megoldást válasszak. Szóval inkább a "gebe", mint a zsírpárnák...

2011. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Aki genetika miatt ilyen. Azzal semmi gondom. Nekem a tv mániásokkal van csak bajom...-.-
2011. máj. 25. 11:51
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát én bármennyit eszek ,annyira vékony vagyok hogy az csak na..:S

Hidd el de szivesen felszednék pár kilot,de nemmegy.:S

Ha pedig látod azokat a "gebe" lányokat,ne itéld el őket,lehet hogy ők se direkt olyanok...

2011. jún. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!