Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Többen megjegyezté...

Mit tegyek? Többen megjegyezték, hogy mostanában megváltoztam és olyan flegma vagyok. Én is észrevettem ugyanezt.

Figyelt kérdés
Lehet az történt, ami tavaly is, hogy egy olyan lánnyal tartózkodom (mellette ülök, szünetekben vele vagyok) a suliban, aki ilyen "nagymenő" típus, de nem az a r*banc csak olyan ismert és sokak által szeretett*. Nem igazán kedvelem, de ha nem lennék vele akkor más nem barátkozna velem ennyit az osztályban. A sulin kívül ugyan vannak barátaim, de ők ugye nincsenek ott. Ha tudtok tanácsot adni, hogy esetleg hogyan változzak (vagy nem is tudom mit csináljak) vissza azzá a lánnyá, akit szerettek az emberek és én magam. (Nem mindenki kedvelt az osztályban, de 1-2 emberrel jóban voltam, de most semmi és hiányoznak. )

2012. jan. 27. 18:39
 1/3 A kérdező kommentje:

* Ez a lány csicskáztat... Ma pl. készültünk haza és a táskánk lenn volt a földön. Neki már csak a kabátot kellett felvennie én meg még pulcsi nélkül voltam és odaszól nekem, hogy felvennéd a táskám? Én meg erre mondtam, hogy öltözöm, te mért nem tudod felvenni? És erre mondja, hogy mert nincs kedve.

Másik dolog, hogy én nagyon nem szeretem, ha utánoznak, de neki az a szokása, hogy rajzon ugyanazt rajzolja, mint a mellette ülő és ez zavar. De ha megmondom neki, hogy figyelj én nem szeretném, hogy lemásold, akkor besértődik.

2012. jan. 27. 18:41
 2/3 anonim ***** válasza:

Sértődjön akkor be,egészségére!


Ne legyél azért valakivel,mert akkor menőbb vagy,főleg hogyha az a valaki egy ilyen nagymenő,és elég bunkó,lekezelő veled...

Beszéld meg ezt a régi barátaiddal,hogy te újra velük szeretnél lenni,a másik lányt pedig kerüld,és hidd el,olyan leszel,mint régen.:)

2012. jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én nem akarok ezzel a lánnyal barátkozni és menő sem akarok lenni. És a régi barátaim meg nem akarnak velem lenni. Odaqmegyek, kicsit dumálunk, aztán elküldenek.
2012. jan. 27. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!