Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges az, hogy már...

Lehetséges az, hogy már gömbölyödik a pocakom? Nem annyira, de azért néhányan már megjegyezték. Egy 9. hetes kismama:-D

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is 9 hetes vagyok 2. gyerkőccel, nekem is nagyobb de nálam csak puffadásról van szó, mert ha lefekszem hanyatt akkor nem nagyobb a hasam, de szerintem még korai is lenne.
2009. márc. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lehetséges habár most inkább még a puffadástól. Nekem is kiemelkedett már 9 hetesen de akkor még sokszor éreztem hogy puffadok. Most 14 hetes vagyok és jó nagy pocim van pedig már nincs puffadás. Második baba vszínű ezért. Az elsőnél 14 hetesen még semmi nem látszott rajtam,most meg rendesen kismamaruhákat hordok és már le sem birnám tagadni a pocakomat:-)Igaz vékony is vagyok ez is biztos közrejátszik.
2009. márc. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korán ez inkább puffadásból esetleg 1-2 kiló súly gyarapodásból adódik inkább. Nekem a derekam vastagodása volt az első szembetűnő jel.
2009. márc. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9 hetesen biztosan nem a baba miatt látszik a pocakod, maximum puffadás.
2009. márc. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia!

9hetesen meg en is csak puffadtam.aztän kb a 18.heten kezdett el nöni a pocakom,addig semmi.de akkor ugy beindult,hogy mostmär kinezek vagy 8honapos terhesnek! :)

26hetes kismami

2009. márc. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Én azt hittem,hogy már azt látom a pocimon,meg mások is mondták.Apropó!Ti hány kilót szedtetek föl a terhesség alatt,s mennyit sikerült ebből a terhesség/szülés után leadni?
2009. márc. 9. 14:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!