Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az apa-fia vagy...

Szerintetek az apa-fia vagy apa-lánya vagy anya-fia vagy anya-lánya kötelék a legerősebb?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 23:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

hát ha a saját családomat nézem akkor anya-lánya. De amúgy szerintem ez család függő.

18/L

2012. máj. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Hát szerintem általában anya-fia, vagy anya-lánya.


Nálunk mindkettő nagyon jó, de a nővérem anyásabb, én pedig apásabb.

15/L

2012. máj. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ha a saját családomra gondolok,akkor egyik sem!
2012. máj. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Nálam apa-lánya a helyzet sose értettem mért csodálkozik rajta mindenki
2012. máj. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt így nem lehet általánosságban megmondani, szülő, és gyerekfüggő.
2012. máj. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szülő és gyerekfüggő, szinte mindegyikre tudnék példát hozni ismerősi-rokoni körből.


Nekem két lányom van, a naggyal nagyon egy hullámhosszon vagyunk, ahogy mondják egy rúgóra jár az agyunk. A kicsit is imádom, de neki teljesen más a gondolkodásmódja mint az enyém. Nincs kivételezés, nincs kedvenc gyerek, de a naggyal annyival egyszerűbb, hogy jobban megértjük egymás indokait, motivációját. A kicsinél meg néha nézek, hogy ezt meg hogyan, miért, meg nehéz megérteni, hogy mi járhat a fejecskéjében. Ami nem rossz persze, csak más mint az enyém.


Szóval szerintem nem anya-fia/lánya vagy apa-fia/lánya a lényeg, hanem személyiségfüggő.

2012. máj. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az anya-lánya. Apukámat is imádom, de mégis anyuval van a legjobb kapcsolatom. De pl. ha a legjobb barátnőmet nézem, őket elhagyta az anyja még kicsikorunkban, és ő az apjával maradt. Náluk az apa-lánya viszony a legerősebb, az édesanyjával nem tartja a kapcsolatot barátnőm egyáltalán. 18/L
2012. máj. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És mi van az apa-fia kapcsolattal? (Oroszlánkirály)
2012. máj. 23. 00:55
 9/14 anonim ***** válasza:
apa-lánya
2012. máj. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nálunk egyik sem volt. :(

22/L

2012. máj. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!