Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket meg szokott verni a...

Titeket meg szokott verni a férjetek? Vissza merntek ütni vagy mit tennétek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 13:17
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
77%
evidens, hogy nem. ha megütne, akkorát kapna vissza, hogy helyben 10x maga alá fosna. viszont aki hagyja, hogy megverjék, meg is érdemli......
2012. máj. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:08


De! Hidd el létezik.

2012. máj. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
66%

Sohasem bántana,még akkor sem meri erősebben megfogni a karom amikor csiklandozom,inkább hagyja magát,nehogy túl erősen fogjon meg.



De volt egy exem aki próbált egy vita hevében arcon ütni,csak gyors reagálásnak köszönhetően az ajtófélfát találta el.Tökönrúgás után összegörnyedve kilökdöstem az ajtón azzal hogy a cuccait majd utánaküldöm az anyjához.


Olyan környezetben nőttem fel,ahol anyát verte az akori férje(apának nem tekintem). 8 voltam amikor elváltak,de szörnyű volt látni,hiába én sosem kaptam,sőt,én el voltam kényeztetve.

Sosem kellene olyan aki képes megütni egy nőt.



Gondolkozz kérdező: ilyen gyerekkort akarsz a gyerekeidnek,ha már magadat nem nézed?

2012. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
73%
Hívd ki a mentőket,amikor ilyen,mert veszélyes.Amúgy nem értem,hogy lehet szeretni egy olyan embert,aki megver.Ha lenne egy csöppnyi eszed,már rég ott hagytad volna,mert közveszélyes.Sok megoldás létezik,csak akarni kell,legalább a gyereked érdekében.De sok nőnek fontosabb a szerelme...ennyit erről.
2012. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
Mégegyszer mondom: a paranoid skizofréniának a fele sem tréfa. Ez az ember, sajnos, komolyan beteg. Ha nincs orvosi felügyelet alatt, az állapota veszélyessé válhat. Gyógyszerezéssel lehet tünetmentes. Ne vedd félvállról, Kérdező.
2012. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
nem olvastam el a válaszokat. van olyan nő, illetve szituáció, amikor megérdemli néhány nőnemű lény is. Én is néha megérdemelném, de 5 év alatt soha, ismétlem SOHA nem emelt rám kezet a párom. ha megérdemelném (szándékosan veszélyeztetem a gyerek épségét), akkor megérteném, de mert halban szálka van... anyám, hát már rég ott kellett volna hagynod. döntsd el mi a jobb a gyerekeknek: folyton verekedést látni, vagy nyugalomban felnőni...
2012. máj. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%

Hát én úgy otthagynám, hogy soha többet nem látna.

És nekem ne magyarázza senki, hogy az ilyen emberek hű de milyen tökéletesek, mert nem másak csak egy rakás szemét.

2012. máj. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
59%

Igen, rendszeresen. Olyan jól alszok tőle.

IDIÓTA!!!!

2012. máj. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

Válj el, a gyerekeid érdekében!

[link]

2012. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
49 - es vagyok, lehet, hogy nem jót linkeltem...a paranoid izéről nem találtam semmit, csak ezt.
2012. máj. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!