Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket meg szokott verni a...

Titeket meg szokott verni a férjetek? Vissza merntek ütni vagy mit tennétek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 13:17
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer próbálna csak megütni...triplán adnám vissza neki egy baseballütővel! :)
2012. máj. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
73%
soha! és nem is szabad ezt elviselni! remélem csak elméleti kérdés!
2012. máj. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
77%
Én párom soha nem emelne rám kezet, maximum ordibálna. Én egyébként elég kemény vagyok csak próbáljon rám kezet emelni és akkor neki annyi. Eléggé nyüzüge egy párom van nem sok izma van, de én szeretem őt mert normális, jófej aranyos.
2012. máj. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk szerencsére csak arra volt példa, hogy erősebben leszorította a kezem, mert marha mérges voltam és ordibáltam vele. De amikor megszorította a kezem, úgy sípcsonton rúgtam, hogy azonnal elengedett, aztán kibékültünk. Még most is fáj, ha erre visszagondolok, remélem, soha többet nem fordul elő még hasonló sem.
2012. máj. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
83%
A következő pillanattól már csak mint alperes szerepelne az életemben a bontóperig.
2012. máj. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
88%
Még soha nem ütött meg.Nem olyan ember, hogy bárkit is verne.De ha ilyen helyzetben lennék, akkor menekülnék azt hiszem.A verést nem szabad eltűrni senkitől!Gyerek van? Ha igen, mit lát szegényem? Mi van, ha őt is verni kezdi? Azt is tűrnéd?
2012. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Engem megszokott verni sajnos
2012. máj. 1. 13:29
 8/51 anonim ***** válasza:
82%
Az első pofon után már csak exférjként emlegetném...
2012. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
3 gyerek van de őket nem veri meg de most azért kaptam meg szalka volt a halban ilyeneken begurul
2012. máj. 1. 13:30
 10/51 anonim ***** válasza:
76%

Nem szabad tűrnöd, egy percig sem!!!

Van gyerek? Mert akkor az ő érdekeit is szem előtt kell tartanod, vagy megvárod amíg őt is bántja? :((

2012. máj. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!