Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket meg szokott verni a...

Titeket meg szokott verni a férjetek? Vissza merntek ütni vagy mit tennétek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 13:17
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ha ilyesmiért annyira begurul, hogy megver, egyébként meg szeret és jó ember.... nem tudok másra gondolni, mint esetleg orvosilag kezelendő idegi problémái vannak.

Mert azt egyébként ő is tudja, hogy szálkája csak a halnak van, és ha halat eszik, abban bizony előfordul!


Vagy elhagynám, vagy menjen és kezeltesse magát!

2012. máj. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
91%

"Mikor rájön az 5 perc, megver.."


Elképesztő. Nem más: az a belenyugvó, rabszolgai természetesség, amellyel ezt írod. Mint aki megvonja a vállát: "hát..ő már csak ilyen".


Az ilyet nem lehet megérteni, megbocsátani, mentegetni. Erre az emberre egyre rövidebb időközönként "jön majd rá az ötperc"..ez csak a kálváriád kezdete. És mi az, hogy - ha ő valamiért ideges - úgy gondolja, hogy téged természetes módon jól elverhet??? Az ilyen ember vagy primitív féreg, vagy szétesőben, megbetegedőben lévő szerencsétlen. Hagyd ott, amíg tudod!!!!!

2012. máj. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:
Egyébként érdekes hogy ezt írtátok mert egy ideig járt pszichiáterhez.akkor paranoid skrizoféniát állapitottak meg . Rettegett hogy megmérgezik meg ilyesmi a kollégáira de ez már elmult.
2012. máj. 1. 14:05
 24/51 anonim ***** válasza:
88%

A gyáva és idegbeteg emberek viselkednek így. Gondolom a legnagyobb titok övezi a családban, hogy ő ver téged és ez nem téma sem a szüleidnél, sem anyósodéknál.

És mégis hogy viselkedik egy ilyen verés után? Mintha semmi nem történt volna?

Nem magyarázod el neki, hogy épp nemrég vertél meg, vagy adtál egy pofont a feleségednek, szerinted egy igazi férfi így viselkedik? Ne takargasd senki előtt, hogy milyen, mert ezt ő is tudja és soha nem lesz vége. Hogy tudsz szeretni egy ilyen embert, aki bánt?

Ne várd meg, amíg a kezed vagy lábad fogja törni, mert ha hagyod magad, az évek múlásával egyre rosszabb lesz.

2012. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
83%

Dehogy szokott. Mindketten intelligens, normális emberek vagyunk, ha gond van, megbeszéljük. viták vannak, de bántalmazás, agresszió nincs, még szóban sem.

Kérdező, ha arra akarsz választ kapni, h normális-e, amiben élsz, hát nem, nem az!!! Kérj segítséget minél hamarabb! A férjednek meg mondd, el, ha még egyszer hozzád nyúl, azonnal mész az orvoshoz látleletet vetetni, a lelettel meg a rendőrségre! Nem vagy köteles ezt eltűrni, még akkor se, ha kiszolgáltatott helyzetben vagy és nincs hova menned! Ha mindig mentegeted, h nem is olyan rossz ember, stb, annek sose lesz vége! Mutasd meg időben, h veled ezt nem lehet csinálni!

2012. máj. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:
Én arra gondolok ha visszaütnék hatha nem csinálná többet mert érezné hogy ez milyen rossz. Csqk nem merek visszaütni mert erősebb nálam
2012. máj. 1. 14:27
 27/51 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudsz élni a tudattal, hogy tönkreteszed a gyerekeidet?
2012. máj. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
87%
ha visszaütnél akkor még dühösebb lenne szerintem.. Akkor inkább kapj fel egy kést..Én a helyedben ugy vágnám ki h a lába nem éri a földet!!
2012. máj. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
42%
Engem vert rendszeresen hol levert mint egy manust hol csak bele bele öklözött az arcomba,fejembe,hátamba ahol ért.4 éve is veszekedtünk az volt a baja ha sír a gyerek miért nemvittem ki a lakásból mert ő telefonált és még fejbe vágta a gyereket is 16 hónapos volt na én meg felálltam azt ledöntött az ágyra hogy leszorít és szét üt ő 103 kiló én 54 na akkor gyomorból ahogy ledöntött én ugyanolyan lendülettel kirugtam a lábam ahogy bírtam bele a hasába megtántorodott neki esett a szekrénynek én meg kihasználva a meglepődését neki ugrottam rugtam ököllel bevertem az orrát vertem ahol értem.És közbe megmondtam neki legközelebb a kést mártom bele főleg ha a gyereket bántja.Azóta nem ütött meg.
2012. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
81%

gratulálok nektek, és a kérdezőnek..

Jut eszembe: ott ne hagyd!!


Neked tökéletes, megérdemled - kár lenne ha egy normális nőt tenne tönkre... :-/

2012. máj. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!