Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szóltok, ha a férjetek/...

Ti mit szóltok, ha a férjetek/párotok szerintetek felesleges dologra költ sok pénzt?

Figyelt kérdés

Valami új play station játék, 20 ezer forint. Közel 30 éves a párom. Oké, hogy az ő pénze is, de én nem repesek. Közeleg az esküvő, minden pénz jól jön, ráadásul nem is keressük halálra magunkat. Tudom, örüljek, hogy nem kocsámzza/kurv.ázza el azt a pénzt, de azért ez mégis túlzásnak érzem. Nem beszéve arról, hogy havonta kb 30 ezer a telefonja meg a PS részlete.

Ti hogy álltok hozzá az ilyesmikhez?


2012. ápr. 17. 18:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Ha a számlákat kifizettük,félretettünk,amire megbeszéltünk,bevásároltunk,azon felül a fizetését mindenki arra költi,amire akarja.
2012. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Hat a havonta 30 ezer telefon, az szerintem kicsit durva.Egyebkent nalunk en vagyok a koltekezosebb (en vagyok a lany) de az en parom ennel sokkal kisebb dolgokert piszkal.Allandoan beszologat a pl. telefon miatt, pedig en kb havi 10 ezret koltottem ra - nem Magyaro-n elunk, szoval ez nem nagy osszeg.Es jol is allunk anyagilag, de o ilyen borzasztoan sporolos, es ez mar kezd a kapcsolat rovasara menni.Amugy szerintem, ha ez csak egyszeri alkalom volt, szerintem nem kene miatta veszekedned vele, max celozz ra, h nem szeretned, ha ez allandosulna.De a 30ezres telefon, az gaz sztem is.
2012. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Semmit nem szólnék, ha a PS a hobbija,akkor ez van. Leülnék mellé és játszanék vele.
2012. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Engem sajnos nem tud lekötni... Nem csak a számlája annyi, hanem részletre vett egy baromi drága telfont, azért ilyen sok.
2012. ápr. 17. 19:10
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Aki képes részletre venni telefont, az nem lehet sikeres ember.
2012. ápr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%

Nem engedném. Esküvő előtt nem aktuális az ilyesmi. Ha megbeszéljük, hogy pl. szülinapjára, vagy karácsonyra vegyük meg, mert ez az álma, akkor oké, mert neki fontos. De csak úgy...főleg, hogy ennyit költ egy telefonra, mikor 20 ezerből komplett telefont kap és nincs vele több költség.

Biztosan haragudnék ezért. Arra is haragudtam, hogy a Párom havi 3000-es részletre vett telefont. Mikor megtudtam nem kaptam szikrát.

Mondjuk, ha vad 4-5százezreket keresnénk lehet más lenne, de nem így vagyunk.

Ez a véleményem.

23N

2012. ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
*
2012. ápr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%

Na ez gáz... Egyes pasiknál presztízskérdés, hogy eredeti legyen az összes játékod, meg akkor konzol, PS, stb. stb... Hát hála az égnek, az én párom beéri feltört, letöltött játékokkal, agyf*szt is kapnék, ha ilyenekre költene...

Aggasztó ilyen férfival összeállni. Mert egyszer feltehetően lesznek gyerekeitek, és akkor lesz csak kiadás, de mennyi! És majd akkor is -ahogy írta valaki- lesz dugipénze ilyenekre? A gyerek cipőjét meg majd spórold te össze? Akkor is képes lesz ennyit kiadni egy hobbira?

Utálom ezt a magyarázatukat, hogy örüljön az ember, hogy nem kocsmázik, k*rvázik. Még jó, hogy nem ott tartunk, hogy vagy a játék vagy a k*rvák...

2012. ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A telefonja kb 150 ezer volt, megvette részletre, jó képet vágtam hozzá, legyen, ha erre vágyik, az ő pénze. Aztán jött a PS 2, mert a gépen nem olyan jó játszani, mint a plazma tévén. Akkor most a játékok hozzá, kicsit besokalltam.
2012. ápr. 17. 20:02
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Külön kasszán vagyunk, nem szólunk bele egymás költekezésébe. Jól keresünk, nem sajnálunk a saját szórakozásunkra pénzt költeni. Persze ha nem állnánk jól anyagilag és mondjuk nem maradna a számlákra vagy ételre, természetesen kiakadnék. De így nincs rá okom.
2012. ápr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!