Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szóltok, ha a férjetek/...

Ti mit szóltok, ha a férjetek/párotok szerintetek felesleges dologra költ sok pénzt?

Figyelt kérdés

Valami új play station játék, 20 ezer forint. Közel 30 éves a párom. Oké, hogy az ő pénze is, de én nem repesek. Közeleg az esküvő, minden pénz jól jön, ráadásul nem is keressük halálra magunkat. Tudom, örüljek, hogy nem kocsámzza/kurv.ázza el azt a pénzt, de azért ez mégis túlzásnak érzem. Nem beszéve arról, hogy havonta kb 30 ezer a telefonja meg a PS részlete.

Ti hogy álltok hozzá az ilyesmikhez?


2012. ápr. 17. 18:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
Ő PlayStation-re gyűjt, te esküvőre.
2012. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
37%

Mivel egyébként nem szórja a pénzt hülyeségre,és nem terheli igazán a kasszát,nem szólnék,én is költök szerinte sok hülyeségre.


De ugy ahogy ti vagytok,szólnék,és semmi szépet.

2012. ápr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Elég gáz,ha nem közösen gazdálkodtok! Legyen mindkettőtöknek valamennyi saját pénze,ebben állapodjatok meg. De nagyobb holmit csak akkor vegyen bármelyik fél,ha közösen megbeszélik. Jobb ezt előre tisztázni az esküvő előtt,mert utána már késő lesz.
2012. ápr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%
A párod még nem felnőttés nem tud párban a másikra és a közös célokra sem gondolni. Sztem gondold át, hogy ő e az akire valójában vágysz.
2012. ápr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki ez a hobbija és tulajdonképpen mindenetek megvan, tudtok fizetésig enni be vannak fizetve a számlák meg egyéb fontos dolgokra is költöttetek akkor miért ne? Én is PS-ezek de én letöltöm a játékot hozzá vagy kérem kölcsön haveromtól mert én nem adok ki rá pénzt. Én az autómra költök többnyire plusz csinosítgatom a házat. A barátnőm nagyon jól beosztja a pénzt nem vesz meg semmi felesleges dolgot, ugyan akkor szépen is öltözködik szépen tartja magát meg nem hanyagolja el magát sem. Nálunk nincs ez a felesleges pénzkidobás, persze a hobbira meg szórakozásra költsünk. Bár a 30ezres telefon számla nagyon sok nem értem miért telefonál el ennyit, meg számos szolgáltatónál adnak mindenféle kedvezményt ha úgyvan nekem is járnak kedvezmények és csak havi 4-5 ezret költök számlára, plusz ha valakivel hosszan akarok beszélni vagy neten chatelünk vagy elmegyünk valahová és ott duálunk. Meg valóban örülj neki hogy a férjed nem issza el azt a pénzt mások mit nem adnának ezért, és a ps játék még értelmesebb is valamivel mert maradandó és ha úgy van te is tudsz vele játszani vagy bárki más is.
2012. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!