Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket meg szokott verni a...

Titeket meg szokott verni a férjetek? Vissza merntek ütni vagy mit tennétek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 13:17
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
80%

Az is gyermekbántalmazás, ha a gyerek tudja, hogy apu veri anyut!Nézd meg ezt az oldalt! Hívd fel a számukat. Nagyon sokat tudnak segíteni. A gyerekekre legyél tekintettel.Ilyen légkörben hogyan lesz belőlük normális ember?

[link]

2012. máj. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
82%

Undorító féreg az ilyen!

Nehogy visszaüss, mert képes úgy neked esni, hogy kórházban kötsz ki. A gyerekeket nem veri. Még. De ők már most elég lelki sérülést kapnak azért, amiért látják a történéseket. Ne hidd, hogy nem, azért mert gyerekek, nem vakok.

Én anyám is sokat tűrt, túl sokat. Mi kérleltük, hogy váljon el, még haragudtunk is rá, hogy nem teszi és magát meg minket kiszolgáltatja annak az embernek, aki sajnálatos módon az apám.

Nem szabad belenyugodnod ebbe! mindenre van megoldás. járj utána, családsegítőnél kezd, elmondják mik a lehetőségek! Ne szégyelld, nem te vagy ezért a hibás, és jobb később, mint soha. Csak nehogy túl késő legyen!


Engem nem bántana a párom, soha. De ha mégis kezet emelne rám, másnap úgy jönne haza, hogy le van cserélve a zár és az ajtó elé ki van téve a batyuja.

Két gyerekem van, kicsik, év elején megszűnt a munkahelyem, sok kilátásom nincs, de inkább választanám a külön utat, mint hogy tűrjek és miattam a gyerekeknek is szenvedniük kell.


Ha rinyál, ráhívhatod a rendőrséget. Családon belüli erőszakért le is ültethetik.

2012. máj. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
77%

Kedves kérdező.sajnállak.

Nekünk holnap lesz a 25. házassági évfordulónk,megéltünk együtt sok jót,és rosszat,de soha még egy pofont se kaptam a férjemtől.

2012. máj. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
70%

14:02-es vagyok:


Jaj. Olvastam a kommentedet a megállapított paranoid skizofréniáról. Ez, sajnos, megmagyaráz mindent. A skizofrénia nem gyógyítható. A beteg csak tünetmentes állapotban, "szinten" tartható, megfelelő gyógyszerezéssel. Ha ezt elhagyja, a betegsége súlyosbodni fog. Ez azt jelenti, hogy elmebeteggel élsz együtt..minden együttérzésem a tiéd. Vigyázz, hogy a férjed ne maradjon orvosi ellenőrzés nélkül, mert akkor kiszámíthatatlanná is válhat.

2012. máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
85%

"szokott"?! Egyszer próbálná meg, esélye sem lenne többre. Fel sem merülne, hogy még vele maradjak ha megvert. Szerencsére nem ez a "típus", mert szerintem olyan nincs hogy valakinek rossz napja van és azért verekszik, különben normális. Biztos mentális problémája van egy embernek aki csak agresszióval tud felülkerekedni a másikon, és ilyen nekem nem kéne.


Ha tudtad hogy skizofrén, miért mentél hozzá vagy folytattad a kapcsolatot? Egy percig nem tudnék úgy élni hogy egy elmebeteg van a gyerekeimmel egy légtérben.


Mivel feltetted a kérdést, gondolom sejted, hogy ez nem egy normális állapot. Változtass rajta, különben a gyerekeid fogják megszívni.

2012. máj. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
79%
Igen, az ilyenek szokták kiirtani a családjukat. Szépen élünk, soha nem volt semmi baj, néha megver, dehát ez természetes, aztán meg benne lesztek a kékfényben.
2012. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
90%

Bocsánat, hogy ezt mondom, de azt a nőt verik, aki hagyja.

Egyébként normális?? Ja, az más. Akkor egyáltalán nem gond, ha néha jól elver.

A gyereketeket sajnálom, de nagyon. Azon gondolkozz el kérdező, hogy mivel ilyen családban nő fel, nyilván majd ő is eltűri, ha a "párja" megveri. Neki sem lesz jobb élete, mint neked.

Úgyhogy kérj segítséget és menekülj! Ha már neked nincs elég eszed, hogy magadat mentsd, legalább szegény gyerek érdekeit tartsd szem előtt!!!

2012. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
16:25 vagyok, annyit hozzá tennék, hogy biztos nem ütnék vissza, hanem áthívnám egy haveromat hogy vigyázzon rám amíg összepakolok és elhúzok örökre.
2012. máj. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
95%
kamu kérdés. ilyen hülye nő nem létezik.
2012. máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
87%
Elnézést kedves kérdező,de az a véleményem,hogy te teljesen hülye vagy.Egy olyan papucs,akit bármikor "lerúghat" az ember a lábáról és kész.Nem tudom megérteni,hogy a betegsége és az "5 percei" miért nem késztettek menekülésre?Legalább a gyerekekre gondolj,ha már a saját sorsod nem érdekel.Ők normális életet és normális légkört érdemelnek,nem egy őrjöngő apát,aki bármikor kezet emelhet rájuk is.Mert megsúgom neked,ez előbb-utóbb be fog következni.Amikor a férjednek az már nem lesz elég,ha téged megüt,mert ennyitől nem csitulnak le az agresszív indulatai.Azt akarod,hogy kórházba kerüljenek?Van családsegítő szolgálat a világon,van anyaotthon,csak meg kell tenni az első lépést.Nem itt az oldalon kell a sorsod miatt sipákolni,hanem tenni is azért,hogy jobb legyen neked és a gyermekeidnek.Ne várd meg,hogy bekövetkezzen egy esetleges tragédia.Sajnos nagyon sok nő meghal családon belüli erőszak miatt,ne akarj közéjük tartozni.A gyermekeidnek anya kell.Sok sikert!
2012. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!