Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, mitől érziket...

Feleségek, mitől érziket magatokat NŐnek a férjetek mellett? Mivel szokott néha lenyűgözni?

Figyelt kérdés
És mióta vagytok házasok?
2012. ápr. 30. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Mi 14 éve együtt vagyunk és 2 éve házasodtunk össze.

Nálunk nem múlik el úgy nap, hogy ne kapnék a férjemtől valami bókot, sokszor még a reggeli felkelés után is azt mondja, hogy hogy lehet valaki ennyire szép és hasonlókat.

Szokott cetliket is hagyni, mielőtt elmegy dolgozni, mindig ír valami szépet, amitől egyből jó kedvem lesz. Napközben is kapok tőle sms-t, vagy felhív, szokta kérni, hogy küldjek mms-ben magamról és a kislányunkról fotót. Sok-sok kis apróság jut tőle minden napra, ami nagyon jól esik és én igazi nőnek érzem magam mellette egészséges önbizalommal.

2012. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
2007 óta vagyunk házasok, a férjem nap mint nap érezteti velem ,hogy mennyire szeret és hogy csak én vagyok neki. Ma is mint az elején, szerelmes, néha kacér smseket küld nap közben, Sokszor felhív csak hogy hallja a hangomat. néha hazajön hoz 1-1 szál virágot. Itthon is besegít néha ,gyerekek körül, kaja készítésben. Meglep 1-1 kettesben töltött wellnessel- max évente 1-2 alkalommal- sokszor bókol nap közben is, megölel és még csókolózni is szoktunk 1-1 ellopott pillanatba. gyerekek csak mosolyognak ha épp meglátnak minket. :) ha pl. kicsit csinosabban öltözünk fel mert valahova olyan helyre megyünk, vagy ünnepekkor, mindig megdícsér,de legkésőbb lefekvéskor a fülembe súgja hogy milyen dögös voltam ma is. :) soha nem néz mád nőre, mióta együtt vagyunk. 10 év és 3 gyermek után is boldogok vagyunk mindenféle értelemben. Számomra ma is minden mozdulata , lépése tette bizonyítja hogy mennyire szeret és hogy én vagyok neki a NŐ!
2012. ápr. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

OOOh, első kettő, jó olvasni, hogy ilyen is van. Remélem én is megtalálom a párom.:)

Bocs az offért.

2012. ápr. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi 24 éve vagyunk együtt, de minden nap elmondja, hogy mennyire örül, hogy vele vagyok, és mennyire szeret. Minden apróságot észre vesz, új frizura, másik ruha, és sokszor megjegyzi, hogy csinosabb vagyok, mint sok fiatal lány.

Ha bármit csinálok neki, mindig megköszöni, a mindennapi életben is természetes, hogy kér valamit, megköszöni, megdicséri, ha valami tetszik neki, ha az ebéd izlett neki, stb.

A szexnél is nem nekem esik, hanem "elcsábít", ami szintén jó érzés.

Mellette a mai napig csinos, kivánatos, és érékes NÖNEK érzem magam.

2012. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi 16-éve vagyunk együtt de még a mai napig lesi a kivánságomat sőt még ki se mondom már meg is kapom ha nincs semmi akkor is virágot hoz igazi nőként kezel. Ja és én is imádom és én is minden tőlem telhetőt megteszek érte. Szerintem azért nem hül ki a kapcsolatunk mert mindketten tudjuk hogy a másikra maximálisan számithatunk és mindent meg is teszünk a másikért. Ha ő megy le vásárolni biztos hogy valami kedvencemet is fog hozni/édesség virág/ vagy bármi amivel megörvendeztet De én is szivesen megsütöm az ő kedvenc sütijét minden kérés nélkül csak azért hogy örömet okozzak neki.
2012. ápr. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kölcsönösen, ha a férj is férfiként van kezelve , akkor gondolom a nő is nő lessz.
2012. máj. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20 éve vagyunk együtt 13 éve vagyunk házasok. Nagyon sokszor csak ugy hoz nekem valami aproságot csoki,virág stb,. sokszor mondja,hogy szeret ,és ki is mutatja..
2012. máj. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs férjem, remélem, majd egyszer megtalálom a párom. Úgyhogy nem tudok érdemlegeset hozzászólni, de nagyon jó ilyen történeteket olvasni, írjatok még! Tök jó, hogy hosszú évek után sem laposodik el a kapcsolat, annyi ilyet lehet olvasni, de sokkal szívesebben olvasok ellenpéldákat. :)


Mindenkinek kívánok sok boldogságot és ilyen kedves, normális férfiakat! :)


27/N

2012. máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Először is az 5. válaszolónak tökéletesen igaza van: ha gondoskodsz róla, hogy a férjed férfi lehessen, akkor ő nőként fog kezelni. Mi 12 éve vagyunk együtt, az én férjem egyetlen tekintetével is többet mond 100 bóknál...
2012. máj. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!