Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket meg szokott verni a...

Titeket meg szokott verni a férjetek? Vissza merntek ütni vagy mit tennétek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 13:17
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
93%
,Széjjel verném!letépném a kezét és addig ütném vele míg nem esik le a feje.te meg hagyd ott ha teheted!hogy tudsz vele lefeküdni,,,,,,,,,,,
2012. máj. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
83%
Ne tűrd! Tán te raktad a szálkát a halba? Elképesztő! Mellettem nem aludna többet nyugodtan, az biztos!
2012. máj. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
91%

Nem. A volt férjem megpofozott kétszer. Két külön eset volt. A 2. után mondtam neki, még egy ilyen, akkor elválok. Olyan eset nem fordult elő többé, de lelkileg eléggé terrorista volt. Végül elváltunk, gondolom hozzájárult ez is, vagy ez okozta, hogy már nem kellett.

Vannak jelei, ha valakinek ilyen hajlamai vannak, nagyon résen kell lenni. Előbb a szóbeli, vagy viselkedésbeli agresszió, később pedig a tettleges is jöhet.

Ilyen a megalázás, a kisajátítás, féltékenykedés, egyéb elnyomás.

2012. máj. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
57%
Gratulálok a házasságodhoz, mert biztos az elmúlt időben lett ilyen, nem ilyen volt sose....
2012. máj. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
60%
hagyd ott a francba! Ha ilyen apróságokon begurul, annak csak rossz vége lehet, és attól h a gyereket nem bántja, attól még ő is sérül: lehet késöbb ő is bánani fogja a párját, vagy ne érti majd miért ,,rossz " az anyja esetleg ha megvéd, ő iskapni fog! ezt nem szabad türni!!!
2012. máj. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
77%
És nem lenne hová menned? Szülők, barátok akik befogadnának téged a gyerekekkel? Sürgősen hagyd el azt a férget!!!
2012. máj. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
72%
Engem egyszer ütött meg, felkaptam egy kést, és azt mondtam neki, ha ezt még egyszer meg mered csinálni, leszúrlak! Na ez 10 évvel ezelőtt volt. Azóta is élünk mind a ketten.
2012. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:
Nincs hova mennem de szeretem nem is akarok.szépen élünk csak mikor rájön az 5 perc megver.beszokott gurulni máskor meg normális
2012. máj. 1. 13:51
 19/51 anonim ***** válasza:
57%
Nem szokott megütni, veszekedni is alig szoktunk. Az biztos, hogy egy ütést talán még megbocsátanék, ha nagyon könyörög, de ha még egyszer előfordulna, szedném a sátorfámat, és vissza sem néznék. Nagyon szeretem, de aki már másodszor is megüt, annak több esély nincs.
2012. máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%
ha nem túl nagy baj megkérdezhetem, hogy téged vertek a szüleid??
2012. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!