Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak megvannak az...

A páromnak megvannak az exéről készült képek. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van, ami albumba van rendezve, közös képek is vannak. Egy néhány be van keretezve, de persze nincs kiállítva, hanem egy fiókba vannak betéve, plusz egy szerelmes levél is van.

Nincsenek eldugva, olyan helyen vannak, ahová én is bármikor benyúlhatok. Rákérdeztem, azt mondta, hogy még nem dobta őket ki, és ennyi.


Ti mit tennétek a helyemben? Kidobatnátok vele? Vagy szándékosan nem foglalkoznátok vele. Arra gondolok, hogy végülis egyáltalán nem rejtegeti őket, az gázabb lenne.


25N


2012. ápr. 25. 20:14
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
64%

én kihajítottam az exeim képét, kivéve egyét, akivel barátként váltunk el és testvéries lett a viszonyunk (ismeri a jelenlegi páromat és kijönnek egymással).

a párom is kihajította az exe képeit. valami plüss cica porosodik a sarokban amit még tőle kapott, ha valamiért mérges vagyok, bele szoktam rúgni.

mondjuk engem nem érdekelt volna az sem ha megtartja a képeket, ha nincs körbetapétázva velük a szoba.

az ex nem véletlenül ex :)

2012. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
50%
Engem nem zavarna, ez természetes. Nekem is rengeteg képem van az exeimről a szekrényben, ha valaki megpróbálná kidobatni velem, akkor inkább őt dobnám ki. Ezzel az erővel minden tegnapnál régebbi körülettem lévő dolgot leselejtezhetnék azért, mert az már a múlt.
2012. ápr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Hasonlo szituban vagyok, nalunk a közös kepek a lakasban figyelnek, szerelmes level, oriasposzter roluk, oriasi ajlavjuban. Eleinte a parom nem ertette, miert zavar, mivel a padlason vannak, de valahogy a gondolatatol is irtozom, hogy - nem eleg, hogy ök anno itt laktak együtt - egy muzeum figyel a lakasban, ahol az ö boldogsaguk van abrazolva. Ne ertsetek felre, nem feltekeny vagyok, csak zavar, mert ez mar az en otthonom elmeletileg. Böven eleg, hogy tudom, együtt eltek itt.
2012. ápr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
33. nekem a legnagyobb problémám a lakásban az ággyal van. :D
2012. ápr. 26. 15:16
 35/38 anonim ***** válasza:

hát én nem értettem soha, miért kéne ezeket kidobatni. Egyrészt úgy gondolom, hogy neked onnantól van közöd az életéhez, amióta együtt vagytok, a múltjához semmi, és ha neki ezek emlékek, semmi közöd ahhoz, hogy kidobd. Az az ő cucca, ő eldönti. Amíg nincs kitapétázva vele a lakás, nincs gáz.

Az én párom előző barátnőjével 3,5 évig voltak együtt, a tőle kapott plüss a polcon van kirakva, mert cuki, és neki emlék, szereti is. Ebben nincs semmi rossz. még mindig van olyan pulcsija, amit tőle kapott, illetve az első karácsonyunkra az extől kapott karkötőhöz vettem neki nyakláncot. Azért ne essünk át a ló ama bizonyos oldalára. Jó az egészséges féltékenység, de azért naaa.....

2012. ápr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
34 :))
2012. ápr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
Hát nekem eléggé szokatlan a viszonyom az exemmel meg menyasszonyával. Eléggé csúnyán váltunk szét mivel egy másik fiú miatt hagytam ott, de kb fél év után kultúráltan megbeszéltük a dolgokat. Még mindig megvannak a közös képek van amelyik kint a polcon, ajándék egy kettő szintén kint a polcon, páromat nem zavarja. Most odáig jutottunk némi idő elteltével, hogy négyesbe szervezünk programokat, exem nagyon jó haverom lett, menyasszonya az egyik legjobb barátnőm, páromnak meg exem egyik legjobb haverja lett :) na ezt rakjátok össze :)
2012. máj. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Nicole86 válasza:
Hm...Úgy látom, nem én vagyok az egyedüli, akinek ilyen problémája van. Én is beleestem egy olyan párkapcsolatba, ahol a párom, nem hajlandó kitörölni és kidobni azokat a képeket, amik még a kapcsolatukban készültek. Én ezt láttam és persze magamban dühöngtem és kiborultam teljesen.Sőt! Volt hogy magamban elbőgtem magam, annyira megszerettem és annyira féltékeny voltam...De közben persze előtte nem mutattam, de ha akartam róla beszélni, hogy miért van még meg, ráadásul az előtte való csajról is megvannak a nyaralós fényképek, az utolsó nőjéről még félmeztelen képek is vannak!Szóval tök ki voltam ez miatt...De hiába!!! Türelmes és bármikor beszélget velem erről, elmagyarázza mindig, hogy nagyon szeret és ezek a képek, csak az emlékek miatt vannak meg. Nem szeretne tőlük megválni, mert az élete része volt , hiába elromlott, szakítottak, egy emlék és semmi több. Sokáig én sem értettem!De aztán ahogy telik az idő, látom, hogy mennyire bizonyítja hogy imád. Beszéltem erről egy szakemberrel, mert már tényleg nagyon idegesített, annyira hogy már volt hogy a munkámra nem tudtam koncentrálni! Ez az ember is azt mondta, mindenkinek vannak hibái, dolgai, amiken nem tud változtatni...Ha neki fontos,és nem szeretné kitörölni, akkor hagyjam és fogadjam el így. Koncentráljak a jóra és hogy a kapcsolat minél szebb legyen. Az a helyzet, hogy a párom, egy adósság rendezése miatt, még havonta kell is, hogy találkozzon a lánnyal.Ezt is el kellett hogy fogadjam. Mert amúgy minden annyira jó és szép köztünk, annyira jól indult a kapcsolatunk és még mindig annyira jó, hogy bolond lennék, ha ilyen "apróságok" miatt eldobnám. Szóval, én Neked is csak azt tudom tanácsolni, meg bárkinek, aki ilyenbe benne van, csak a jóra figyeljen, hogy szeretitek egymást, együtt vagytunk, a múltat pedig ki kell zárni! Mert az már nem jön vissza többé, arra pedig senkit nem kényszeríthetünk, hogy a számára kedves dolgoktól megválljon!
2014. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!