Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak megvannak az...

A páromnak megvannak az exéről készült képek. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van, ami albumba van rendezve, közös képek is vannak. Egy néhány be van keretezve, de persze nincs kiállítva, hanem egy fiókba vannak betéve, plusz egy szerelmes levél is van.

Nincsenek eldugva, olyan helyen vannak, ahová én is bármikor benyúlhatok. Rákérdeztem, azt mondta, hogy még nem dobta őket ki, és ennyi.


Ti mit tennétek a helyemben? Kidobatnátok vele? Vagy szándékosan nem foglalkoznátok vele. Arra gondolok, hogy végülis egyáltalán nem rejtegeti őket, az gázabb lenne.


25N


2012. ápr. 25. 20:14
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Az is az életének a része volt, így egy az emlékek közül.

A férjemnek kifejezetten anyázós válása volt, az exnejével is csak a gyerek miatti muszájból tartja valamennyire a kapcsolatot. Mégis el van téve egy CD-re összegyűjtve a közös fotók. Nem azért, hogy hetente könnyes szemmel nézegesse, hanem mert a múltja része, emlék a saját életéből is.

2012. ápr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
77%

Na, ez érdekes kérdés, kíváncsi leszek a válaszokra, meg is mondom, miért.

Pár hónapja ez volt a téma kollégáimmal, hogy az exről készült képek, emlékek - ki mit csinált vele. Én le lettem hülyézve, mert azt mondtam, zavarna, ha a párom ilyeneket őrizne, én is kidobnám. Egy csúnya vásáson túlment kolleginám is azt mondta, őrzi a házassági képeket, mégpedig kiemelt helyen, pedig nem titkoltan nagyon megbánta a házasságát.

A többiek is mondták, pl. egy fiatal huszonéves srác is, aki jelenleg 5 éve van a párjával, hogy igenis vannak képei az exéről és akkor sem dobná ki, ha a párja erre kérné.

Mire én kérdeztem, na és ha csúnya a szakítás, mondjuk megcsalt, akkor is hülye vagyok, ha megszabadulok minden emléktől. Azt mondták, igen, akkor is hülye vagyok. :D

2012. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt?Meddog voltak együtt?

Nekem is megvannak egy dobozba az össze barátnőmtől az emlékeim,ez felfogás kérdése!Én tisztelem őket amiért kibírtak engem és tanúhattam tőük nők terén!

Ez semmit nem jelent

2012. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézegesd, és arra se kérd a párodat, hogy dobja ki. Az egy emlék neki a múltból. Gondolom, ő sem nézegeti naponta.
2012. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 éve élek boldog házasságban.A szekrény mélyén még mindig ott porosodik a férjem exének képei.Én nem foglalkoztam vele,mert nekem is ott vannak az előző esküvői fényképeim az exférjemmel.A múlt nem más mint egy emlék.Az emlékeket hagyni kell ott ahol vannak.Nem a pár képtől függ,hogy milyen a kapcsolatunk.A mikor nagy takarítás van,és a kezembe kerülnek még én is megnézegetem.Az én képeim is emlékek,az ő képei is.X év múlva már eszébe sem fog jutni az embernek..
2012. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
*csúnya váláson
2012. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem dobatnám ki. Ez is része volt az életének. Az én párom gépén is rajta voltak az exével közös képek, engem nem zavart, ő magától törölte ki, én nem kértem rá. Én úgy vagyok vele, hogy attól, hogy már nincs jelentősége még kellenek az emlékek, nem kell őket nézegetni attól még.
2012. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavarna, akkor megmondanám neki, hogy zavar és ha emiatt úgy dönt, hogy kidobja, tegye meg, ha valamiért fontos neki, akkor ne, a lényeg, hogy mindkettőt elfogadom, de azért szólok, mert magától hogy találná ki.


Nincs senkim, de összes exről van egy rakás képem, a személyeknek semmi jelentősége, viszont emlékek, ezekkel tudom visszaidézni a múltat, úgyhogy senki kedvéért nem kukáznám ki.

2012. ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Úgy vagyok vele, hogyha nem rejtegeti, akkor nem kell(ene) aggódnom. De épp azt csinálom, amitől a 4. válaszoló intett: nézegetem őket, és agybajt kapok.

4 évig voltak együtt, a mi kapcsolatunk 8 hónapja tart.

Tudom, hogy nem várhatom el tőle, hogy 4 évet kitöröljön az életéből, de mégis iszonyatosan idegesít. Viszont nem akarok hárpia sem lenni.

A válaszok alapján úgy látom, hogy nem egyedi eset, és nem tragédia. :)

2012. ápr. 25. 20:24
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:19 vagyok!


Én még annyit tennék hozzá,hogy ahhoz hogy ide eljussak nők terén és tudjam mi kell egy nőnek az ő kzreműködésük nélkül nem ment volna és sokat tanúltam tőlük és sok kellemes emlék fűz hozzájuk és nem dobhatom ki csak úgy őket,hiszen egyszer az életem részei voltak!

2012. ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!