Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak megvannak az...

A páromnak megvannak az exéről készült képek. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van, ami albumba van rendezve, közös képek is vannak. Egy néhány be van keretezve, de persze nincs kiállítva, hanem egy fiókba vannak betéve, plusz egy szerelmes levél is van.

Nincsenek eldugva, olyan helyen vannak, ahová én is bármikor benyúlhatok. Rákérdeztem, azt mondta, hogy még nem dobta őket ki, és ennyi.


Ti mit tennétek a helyemben? Kidobatnátok vele? Vagy szándékosan nem foglalkoznátok vele. Arra gondolok, hogy végülis egyáltalán nem rejtegeti őket, az gázabb lenne.


25N


2012. ápr. 25. 20:14
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
93%

8-as vagyok


Annyit fűznék még hozzá, hogy attól, hogy kidobod/kidobatod a képeket, még nem veszít az ex semmit a jelentőségéből, már ha van neki. Maximum elfelejti a párod a részleteket vagy legalábbis nem idéződik fel benne, ha nem szembesül a képekkel, de az összbenyomása a lányról változatlan marad. Ha hiányzik neki, akkor képek nélkül is fog, részletkérdés. Ha nincs kép, akkor megnyugtatod magad, pedig ez hamis. Ha az ex veszélyezteti a kapcsolatodat, akár azon a szinten, hogy a párod rá vágyik, de valamiért esélytelen a folytatás, azt a képek hiányában ugyanúgy megteszi.

2012. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

11-es, igen, én is így gondolom, hogy ha vágyódik hozzá, akkor mindegy, hogy ott megvannak-e képek.


Nagyon köszönöm nektek, megnyugtattatok. :)

2012. ápr. 25. 20:36
 13/38 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül tényleg mondd meg neki, hogy téged zavar, mert lehet olyan ember, aki nem ragaszkodik az emlékeihez és ha tudja, hogy bánt téged a dolog, akkor örömmel megszabadul tőlük. Viszont ha meg akarja tartani, akkor ne haragudj rá, próbáld elhinni, hogy nem az exét akarja. Ha meg mégis, akkor úgyis idővel kiderül és nem maradtok együtt, de szavazz neki bizalmat, mert szinte biztos, hogy nem így van. :)
2012. ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
57%
Az én párom kitörölte az ex képeket. Persze engem is bosszantana valamennyire, ha emlékeket tartogatna. Valószínű emberfüggő is, ki mennyire ragaszkodik az emlékekhez. Én személy szerint szeretek megválni tőlük.Ha bosszant, üljetek le és beszéljetek erről.
2012. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
93%
A párom külön kis dobozkát tart fenn az exeknek, ahogy én is. Neki több volt, nekem csak egy, de az első szerelem, majdnem 5 évig, sok emlékkel. Ha ki akarná velem dobatni, elküldeném a fr*ncba. Nem azért, mert vissza szeretnék menni az exemhez, nagyon csúnyán bánt velem, csúnyán váltunk el, de attól még az egész gimis éveimet végigkísérte, szalagavatós képek, nyaralások, színházjegyek, minden emlékemet összegyűjtöttem abba a dobozba. Az életem nagyon meghatározó pontja volt, nem kívánok megválni az emlékeimtől. Szerencsére a párom is ilyen emlékdobozolós, nincs is semmi sértődés, féltékenykedés belőle, szerintem ez így van rendjén.
2012. ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
93%
dehogy dobatnám..férjemnek exe az osztálytársa volt,ki kéne dobassak vele minden osztálykirándulásos,stb képet?nem hiszem,nekem is vannak exekről tablóképek,stb.Őt sem zavarja,nem nézegeti őket az ember,de valóban szép emlékek,és nekem pl. néha ha a kezem ügyébe akad,jó visszagondolni a kamaszkoromra
2012. ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül, hogy teljesen igaza van a többi válaszolónak, én teljesen együtt érzek veled, az a típus vagyok, aki ettől megőrülne! Nyilván nem dobatnám ki a képeket, de biztos vagyok benne, hogy megkérném , ha szüksége van rá, akkor vigye le a pincébe egy dobozba vagy tegye olyan helyre, ahol nem kell mindig "belebotlanod" !
2012. ápr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
94%

Nekem csak egy exemről van egy képem, az is olyan, hogy az akkori haverokkal csoportkép, kizárólag ezért van még meg. Amúgy én olyan vagyok/voltam, hogy amint vége lett egy kapcsolatomnak, mindentől megszabadultam ami rá emlékeztetett (a képeket kidobtam, a plüssöket elajándékoztam stb.).

Páromnak viszont vannak olyan képei, amiken az exei vannak, illetve ők ketten együtt. Ezek a képek a szüleinél vannak bedobva a fényképes-dobozba. Amikor először "fedeztem fel" őket egy közös fényképnézegetés alkalmával, nagyon rosszul esett, hogy ő őrizgeti ezeket a képeket. Konkrétan úgy éreztem magam, mintha megcsalt volna azzal, hogy neki megvannak ezek a fotók.

Kellett egy kis idő, mire sikerült tisztáznom magamban, hogy nem mindenki olyan mint én, vagyis, van, aki megőrzi az emlékeit, van aki nem.

Na meg aztán végiggondolva, az is plussz pont, hogy ezek a fotók a szüleinél vannak a mindenféle képek közé bedobva, a mi közös képeink némelyike pedig bekeretezve az íróasztalon, hogy mindig láthassa :)

/U.I.: az is egy plussz pont, hogy a leghosszabb kapcsolatára is már majdnem 6 évet ráhúztam :) /

2012. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is és a férjemnek is megvannak a képek az exekről.

Persze,nem nézegessük őket,de ki sem dobtuk.

2012. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
65%
Az nézegetjük nem nézegessük...
2012. ápr. 26. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!