Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak megvannak az...

A páromnak megvannak az exéről készült képek. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van, ami albumba van rendezve, közös képek is vannak. Egy néhány be van keretezve, de persze nincs kiállítva, hanem egy fiókba vannak betéve, plusz egy szerelmes levél is van.

Nincsenek eldugva, olyan helyen vannak, ahová én is bármikor benyúlhatok. Rákérdeztem, azt mondta, hogy még nem dobta őket ki, és ennyi.


Ti mit tennétek a helyemben? Kidobatnátok vele? Vagy szándékosan nem foglalkoznátok vele. Arra gondolok, hogy végülis egyáltalán nem rejtegeti őket, az gázabb lenne.


25N


2012. ápr. 25. 20:14
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Mi kidobáltuk se mi már házasok vagyunk
2012. ápr. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Férjemnek is meg vannak az első feleségévél közös képek.

Nem dobattam ki vele, szerintem nem is lett volna hozzá jogom, hisz tudtam mikor összejöttünk, hogy 'múltja' van. Csak annyit kértem tőle, hogy úgy tegye el, hogy pl. takarítás közben ne akadjon a kezembe. Van egy doboza, abban van a 'múlt'. Zavar kicsit engem is, de erősebb bennem az, hogy tudom azt, hogy egy ember a múltja miatt olyan amilyen. A múlton nem rágódni kell, hanem tanulni belőle. :)

2012. ápr. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Az én páromnak is megvannak az exei fotói,eleinte engem is nagyon zavart,meg is mutatta őket.DE már így 6 éve nem zavar,nem szokta nézegetni akkor látta szerintem utoljára mikor nekem mutatta(ami 6 éve lessz).

25/L

2012. ápr. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Miért kellene kidobni!?


Az az időszak is az élete része volt. Azokon a képeken az embered van, aki most már veled él együtt. Nem értem, miért lenne baj ezeket megtartani?


ha naponta nézegetné őket, akkor elgondolkodnék a helyedben, h valami nem kerek a kapcsolatunkban, de így, h elő sem veszi őket sztem semmi gáz.

2012. ápr. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Semmi pénzért nem dobnám ki ezeket az emlékeket. A másik. Kaptam volt barátnőmtől egy csomó pólót meg pulcsit. Most dobjak ki tök jó cuccokat, csak mert tőle vannak?:D Ugyan már:D
2012. ápr. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Nekem és a páromnak is vannak emléktárgyai.Az egyik plüsfigura amit az exétől kapott kint van a szekrényén(anyóséknál)soha nem jutott eszembe elteteni vele,nem zavar.10éve vagyunk együtt ha szétmennénk és valaki azt mondaná szabaduljak meg mindentől ami a páromra emlékeztet kidobnám,mármint az uj pasit.
2012. ápr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
miért kéne kidobnia?? az életének része volt, ezt nem tudod csak úgy eltüntetni...
2012. ápr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Az én Párom elvált és minden megvan az esküvőjéről a tárolóban, dobozban. Amikor összeköltöztünk, együtt megnéztük a DVD-t egy tál popcorn mellett. :)

Egyszer látni szerettem volna a képekkel együtt, majd levittük.

Nekem is megvan minden exemtől minden, ami a közös múlt része. Soha nem dobnám ki!! Sőt egyszer azt hittem, hogy lomtalanításkor véletlenül kidobtuk és sírva fakadtam...és együtt kerestük a Párommal, és meglett. :)

Tisztába van vele, hogy fontosak számomra az emlékeim és tiszteletben tartja.

23N

2012. ápr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

A képek végül is csak tárgyak, a fejében is ott van mindez, ezért kár kidobni. Amúgy meg mindenkinek van múltja és néha jó a szépre emlékezni, az életünk része volt.


Az én férjemnek is megvoltak az exe képei, kicsit féltékeny is voltam miatta, mert nekem ő volt az első a szexben, az előző hölgy meg, hát igen nagy tapasztalattal rendelkezett. Mégis tudtam, hogy a férjem nem szerette, a lánynak pszichiátriai betegsége volt és főleg ezért maradt vele.

Egyszer azért mégis elkövetett egy óriási hibát: mellettem ülve nézegette az erotikus képeit. Na akkor úgy kiakadtam, hogy napokig nem szóltam hozzá és bennem volt, hogy vége. Azóta a képek elkerültek a gépről, csak ehhez ragaszkodtam, mint mondtam, az emlékek úgyis megmaradnak, azon változtatni nem lehet.


Szerintem ne foglalkozz vele.

2012. ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez hogy történt? Ilyen helyzetet el sem tudok képzelni, ezen annyira kiakadtam volna, hogy nem is tudnék megbocsátani. Nem azért, mert megnézte, hanem mert iszonyatosan tapintatlan és sértő.
2012. ápr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!