Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a páromnak,...

Hogyan mondjam meg a páromnak, hogy használja a fogkeféjét, úgy hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Állítása szerint ő rendszeresen mos fogat. (egészségesek a fogai). Reggelente mikor elmegy, rá kb 5 percre megyek én is a fürdőbe. Fogmosásnál (egy pohárban van a fogkefénk) észrevettem hogy az ő fogkevéje száraz. Megnéztem az enyémet, kb fél óra múlva, lehetett rajta érezni, hogy nedves, vagyis használták.


Esténként amikor együtt fürdünk, akkor fogat is mosunk.

Többször célozgattam neki, hogy naponta min 2x fogat illene mosni. Főleg reggel, mikor dolgozni megy. Nem mindig az a megoldás, hogy bekap egy rágót. Szerintetek?

Nem akarom megbántani.


2012. ápr. 4. 11:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ez a legkevesebb.

Az én kedves párom hetente ha kétszer mos fogat, én nem tudom honnan jött neki ez az őrület, régen nem volt ilyen disznó :(

Egyszerűen ha üvöltök vele, akkor se...

2012. ápr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Én se rohanok óránként a fürdőbe fogat mosni, de azért napi 2x-3x fogat mosok. Ha érzem, hogy büdi a szám, rágó helyett fogat mosok, ha van rá lehetőség.
2012. ápr. 4. 11:07
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem , úgy ahogy ide leírtad , úgy neki is mond meg .

Én el sem tudnám képzelni magam olyan pasival , aki nem mos minden reggel és este fogat !

Szegény Te ! :-)

2012. ápr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%

-Drágám, mostál már fogat?

-Nem.

-Jó, akkor te menj fogat mosni, én meg megcsinálom a szendvicsedet.


Kezdetnek mondjuk így.

2012. ápr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nekem is csak azóta tűnt fel, hogy kb egy időben kelünk. Előtte nem nézegettem a fogkeféjét.
2012. ápr. 4. 11:10
 6/28 A kérdező kommentje:
És ha a válasz igen? Akárhányszor rákérdeztem, mindig azt válazsolta, hogy már mosott fogat.
2012. ápr. 4. 11:11
 7/28 anonim ***** válasza:
90%

Akkor kérdezz rá -Mitől félsz , a fogkefe nem harap !Ha-Ha-Ha

Ha így sem érti, kerek-perec mond meg, hogy ez téged zavar, és igen nem akarsz 10 év múlva 1 protkós sráccal lenni, ja és addig is

-Te fogod a nyelveddel leszedni a fogáról csók közben ...

Ez olyan undi

Mond meg és ha normális pasi, elszégyenli magát nem támad :-)

2012. ápr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Azt ne teregesd ki hogy nyomozol utána, inkább játszd el a "moss fogat még egyszer" színjátékot, mikor reggel fölédhajol puszit adni.

Ha mosott fogat, ha nem ezek után újra fog.

2012. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha hazudik, akkor nincs más lehetőség, le kell ülni vele és elmondani, h zavar téged, h nem mos fogat reggelente. Aggódsz a fogaiért, na meg azért, nehogy kinézzék a munkahelyen.
2012. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%
Reggel tegyél fogkrémet a fogkeféjére, mielőtt ő kimegy a fürdőszobába!!!
2012. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!