Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Letiltanátok az internetet...

Letiltanátok az internetet jelszóval ha úgy ítélnétek meg h a párotok túl sokat használja?

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőmről van szó, otthon van a gyerekkel, bár már nem sokáig és viszonylag sokat van a neten. Azért mondom h viszonylag, mert kinek mi a sok, szóval a gyerekkel lejár sétálni, van mindig étel, főz, takarít, intézi a postát, egyéb ügyeket, szóval ezek mellett annyira nem sokat tölthet az internet mellett. A netet babaholmik keresésére, saját cuccaik eladására ill. kommunikálásra használja, többek közt velem......ez tünt fel h nem írt már vagy egy hete. Két három naponta dobunk egymásra egy emailt (4-5 sorosat) érdeklődés szinten, mert ugye a net olcsóbb, mint a telefon. Most tudtam meg h a férje jelszóval védette le a netet, h csak akkor használja, ha hazaér este....szóval napközben nincs net. Engem ez megdöbbentett, mégis felnőtt emberekről beszélünk nem kis fruskákról, szerintem ez durva húzás. Mellékesen a pasi mikor hazamegy leül a gép elé és pár órát lövöldözős játékkal játszik. Gondolom lesz aki azt írja h semmi közöm hozzá, ami igaz is de szeretem a barátnőmet és bánt h így viselkedik vele a férje!!!
2010. jún. 2. 12:45
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
82%
próbálná meg lejelszavazni,cuccát ház előtt találná másnap...
2010. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
89%
Én, mint 3 gyerekes, GYES-es anyuka is naponta használom a netet. A férjem nem szól érte, és nem is ajánlom, sőt ha letiltatná a gépet, talán kidobnám a monitort az udvarra... vagy nem tudom. Azt írod, ellátja a családot. Ez nálunk is megvan, hiszen muszáj mosni, vasalni, teregetni, rendet tartani. Anyu a luxus nálam,hogy heti 5 ebédet rendelek, és van mosogatógépem. De mellette itt a 3 pici gyerek. Szóval szerintem aljas húzás volt ez a férje részéről!
2010. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
86%
Bocs, gyorsan írtam, nem anyu, hanem annyi a luxus...
2010. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
81%
ez azért elég durva, de én is hasonló helyzetbe vagyok, a párom vett magának egy új laptopot és levédte jelsóval, hogy még be se tudjam kapcsolni, jó igaz, hogy van egy másik laptop de akkor se értem hogy miért kellett levédenie jelszóval
2010. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
95%

Ez egy bunkó férj. Én ugyanúgy élek, mint a barátnőd, mindent megcsinálok, férjemmel is foglalkozok, melóhelyem van, gyerekekkel társas stb. Én is szoktam netezgetni, van,hogy órákig, van hogy épp csak bekapcsolom. Férjemet nem zavarja.


Az jutott eszembe, hogy nem attól tart esetleg, hogy pasit néz, vagy ismerkedik, mert ha este engedi - "felügyelet mellett" - akkor miért nem engedi napközben?

2010. jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
94%
velem ilyet csinálna, megmondanám neki, hogy hétvégén egyedül megy az anyjához, mert dolgom van a gyerekkel a városban.
2010. jún. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
88%

12:50-nek

talán azért hogy ne lásd hogy miket tárol rajta...

én kiakadnék de nagyon...

2010. jún. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
én csodálom a kitartását, mert szerintem nagyon jó anya és mindig is főzött például, volt amikor ugye kétfélét, naponta....most van ez a gány idő és gondolom ez is közrejátszott h többet van esetleg az interneten, mert mi sem tudtuk találkozni egy ideje.....
2010. jún. 2. 12:53
 9/47 anonim ***** válasza:
66%
Lehet törölni kellett volna a könyvjelzőket néha..
2010. jún. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

lehet, h attól fél, h esetleg pasizik, bár a barátnőm nagyon szerelmes belé, oka nincs rá

gondolom azért "engedi" este, mert akkor már ugye nem tud annyit lenni fent, fürdetés, vacsora, altatás...este már egy gyerekkel sok a meló

nekem ez kicsit olyan mintha a hülyegyerekét valaki letiltaná a netről...mert ugye egy tinédzserrel általában nehéz ész érvekkel beszélni...nade a feleség???

2010. jún. 2. 12:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!